مقر یک فرقه مذهبی در دهلی Nizamuddin منطقه به عنوان یکی از بزرگترین بیماری کروناویروس (Covid-19) نقاط داغ در هند با 24 نفر تست مثبت و نزدیک به 200 دیگران نشان دادن علائم روز دوشنبه هنگامی که مقامات شروع به تخلیه ساختمان شش طبقه از برخی از 1400 نفر که اعتقاد بر این بوده است در معرض ویروس.

ساختمان متعلق به Tablighi Jamaat یک پروتستان مسلمان فرقه که میزبانی این ماه سالانه آن جماعت با شرکت کنندگان در آمدن از چندین خارجی در کشورهایی مانند اندونزی و مالزی قبل از آنها گسترش به دیگر نقاط کشور مانند کشمیر و آندرا پرادش ایجاد یک وب سایت از دید مخاطبین است که در حال حاضر تهدید به ایجاد یک انفجار از موارد در کشور است.

“چندین مسافران خارجی که بازدید از این مجموعه برای تجمعات و نماز. ما مشکوک به عفونت شد و برای اولین بار در آورده و توسط آنها” گفت: ارشد وزارت بهداشت, رسمی, درخواست نمی شود به نام.

Hindustantimes

اولین نشانه از سایت منبع این بیماری آمد و در اواسط هفته گذشته زمانی که مقامات در چهار منطقه – Andaman Telangana, Tamil Nadu و کشمیر – شروع به کار به تاریخ سفر از بیمارانی که آزمایش مثبت وجود دارد.

اینجا را کلیک کنید برای پوشش کامل از Covid-19 همه گیر

هشت نفر از این افراد از جمله هفت که رفت به حیدرآباد و کسی که رفت به سرینگر باید شکست به این بیماری است. این حیدرآباد مرگ و میر در محل در روز دوشنبه.

همه آنها تا به حال شده به ساختمان در Nizamuddin – همچنین به عنوان یک مرکز — که سهام یک مرز با ایستگاه پلیس و نزدیک به معروف Nizamuddin Auliya حرم.

مدت کوتاهی پس از منطقه نظارت افسر به این منطقه رفت به صفحه نمایش مردم برای علائم و جمع آوری نمونه های خود را. “دیروز ما رو به گزارشات و شش نفر تست مثبت است. در حال حاضر افسران ما وجود دارد غربالگری هر کس در منطقه, هر کسی با علائم است که گرفته شده به بیمارستان های مختلف. این عملیات را در تمام شب طولانی” گفت: Dr Nutan Mundeja دهلی مدیر کل خدمات بهداشتی و درمانی.

به عنوان مقامات شروع به پاکسازی ساختمان به آرامی تعداد زیادی از مردم با نشان دادن علائم Covid-19 افزایش یافته بود به 188 توسط دوشنبه شب و مقامات انتظار می رود حدود 300 بیشتر با سرفه و تب و یا زجر تنفسی.

تا در حال حاضر جدی ترین موارد از گسترش بیماری در هند شده اند در محلی بزرگ خوشه — مانند گروه های آلوده در راجستان بیلوارا, Maharashtra را سنگلی و در پنجاب بنگا. بیماران مرتبط Tablighi Jamaat را دامن زد در سراسر کشور در برخی از موارد آلوده محلی بالا بردن شبح داشتن جامعه باعث انتقال است.

شیوع باعث Arvind Kejriwal دولت به درخواست پلیس دهلی به ثبت نام یک شاه در برابر رئیس مرکز. “یک مستند تحمیل شد در کل هند در مارس 24 و آن را وظیفه هر مالک و مدیر هر هتل مهمانسرای خوابگاه و مشابه استقرار اجتماعی را حفظ فاصله. به نظر می رسد مانند اجتماعی فاصله و قرنطینه پروتکل تمرین نیست در اینجا” گفت: در بیانیه ای که توسط دولت است.

خوابگاه-مانند مجتمع ساختمان شش طبقه با امکانات رفاهی تا 2000 نفر در طبقه فوقانی با زیرزمین و روی زمین مسکن, آشپزخانه و غذاخوری جمعی منطقه است. مقامات می ترسند که چنین طبیعت از تاسیسات ساخته شده اند ممکن است گسترش ویروس آسان تر است.

این 18 نفر را تایید کرد روز دوشنبه شامل مردم از اندونزی و نپال و هند مناطق کشمیر, آسام, West Bengal و تامیل نادو.

این Tablighi Jamaat یک فرقه از واعظان است که سفر در سراسر جهان برای تشویق دیگر مسلمانان به دنبال ایمان و آثار ریشه های آن در بالا و دارای چندین فصل در خارج از کشور است. بزرگترین خارج از هند در پاکستان Raiwind که در آن جماعت در این ماه بود که مربوط به حداقل 30 عفونت.

جدی تر از یک فرقه را جمع آوری گزارش شده از مالزی که در آن حداقل 500 از حدود 16,000 که جمع آوری شده برای چهار رویداد روز شروع on Feb 27 در سری پتالینگ مسجد ترکیب با توجه به گزارش نیویورک تایمز. سه روز بعد آنها پراکنده به کشورهای دیگر از جمله هند و پاکستان و اندونزی – سه برجسته دیگر کشورها که در آن فرقه شد بعد از برنامه ریزی برای برگزاری جماعت.

به گفته پلیس دهلی رسمی خارجی برای ورود به Nizamuddin جماعت شروع شد و در مارس 10.

روز دوشنبه با محاصره پلیس جاده های منتهی به Nizamuddin منطقه در نزدیکی ایستگاه پلیس. “تمام شهر تحت مستند. در حال حاضر با برخی از موارد از مردم و نشان دادن علائم Covid-19 گزارش از Nizamuddin منطقه ما ارسال داشته اند بیشتر پرسنل پلیس در این بازار مکان ها و خطوط به اطمینان حاصل شود که مردم به دنبال مستند. افسران ما بر روی زمین نیز کمک به دولت افسران در Nizamuddin basti منطقه گفت:” معاون کمیسر پلیس (جنوب شرق) RP, مینا.

چند تا از تایید Covid-19 بيمار مرتبط Nizamuddin ساختمان تحت پوشش وسیع فاصله گرفتن قطار و پرواز و پس از آنها به احتمال زیاد آلوده شد و به طور بالقوه انتقال آن به دیگران است. شش که در حیدرآباد بودند به عنوان مثال در یک گروه شامل 10 اندونزیایی که شروع به نشان دادن علائم در اطراف مارس 18. بیماری نظارت مقامات ترسیم سفر خود سابقه بازگشت به دهلی نو از طریق قطار و متوجه شد که آنها در چندین مراسم مذهبی و ماند در محلی madarsa در Telangana شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de