دهلی نو محرمانه: چه پخت و پز

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: مارس 23 سال 2020 7:25:46 am

sharad Pawar, kailash vijayvargiya, jagan mohan Reddy, PIB, coronavirus, coronavirus India, coronavirus Mumbai, coronavirus delhi BJP رهبر کایلاش dalton ellis.

در Janata روز مقررات منع رفت و آمد در حالی که هر BJP رهبر به عنوان به خوبی به عنوان برخی از رهبران دیگر مانند NCP رئیس Sharad Pawar و آندرا پرادش وزیر Jagan موهان ردی ارسال شده ویدئوها از آنها را تشویق به ستایش از مبارزان در مقابل coronavirus رهبر ارشد بی جی پی کایلاش dalton ellis متفاوت بود. در غیر این صورت مشغول در بنگال غربی او را به عنوان دبیر کل در شارژ dalton ellis بود در خانه به صرف زمان در آشپزخانه. در این ویدئو او نوشته شده او دیده می شد برش سبزیجات و آماده سازی یک ظرف برای تمام اعضای خانواده. او گفت که او همه چیز خود را بدون هر گونه کمک. او همچنین خواسته پیروان خود را به آمد تا با آنچه که آنها در طول روز. اتفاقا RSS در یک یادداشت بود دستور به آماده کردن صبحانه در آموزش همسران خود را در روز یکشنبه.

تعطیل

حتی به عنوان دولت پس از, دولت اعلام کرد که مستند به بررسی گسترش COVID-19 نوع دیگری از مستند آغاز شد در مطبوعات اداره اطلاعات در روز یکشنبه. از صبح این اشاره شد که چند “لایک” رسمی توییتر دسته از PIB و PIB هندی شامل محتوای مستهجن. معلوم PIB تا به حال در مواجهه با یک مشکل مشابه چند هفته پیش پس از آن که آنها تا به حال خواسته توییتر برای پاکسازی حساب. موضوع حل و فصل شد اما ظهور دوباره در روز یکشنبه. PIB سپس قفل کردن حساب های خود را در روز یکشنبه رمز عبور را تغییر داد و پرسید: برای حساب به sanitised دوباره. مقامات گفت: این یک خطای انسانی و غیر از نزدیک شدن به توییتر PIB خواسته است اطلاعات و فن آوری وزارت و همچنین سایبری آژانس پاسخ CERT-در به انجام مناسب پزشکی قانونی تحقیقات برای پیدا کردن ریشه مشکل و رفع آن.

پیوستن به مبارزه

سنگاپور کمیسیون عالی نیز در حمایت از Janata حکومت نظامی در روز یکشنبه. در یک صدای جیر جیر آن گفت که کارکنان آن از ماموریت در دهلی نو بمبئی و چنای نیز در حمایت از این حرکت. و آنها نیز پرداخت می شود قدردانی خود را به خط مقدم کارگران به عنوان هند دعوا coronavirus. این تصاویر ارسال شده از کارکنان برگزاری پلاکارد و گفت: “مبارزه با COVID-19 با هم”.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>