دهلی نو محرمانه: بازی هواداران بازی ؟

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | دهلی نو | انتشار: 3 آوریل سال 2020 6:43:03 am

rahul gandhi, rahul gandhi cwc meeting, coronavirus, coronavirus mask shortage, ramayan, ramayan doordarshan, narendra modi, barc بسیاری از CWC اعضای گمان که تماس توسط سه شناخته شده Rahul اردوگاه پیروان یک تلاش هماهنگ به عنوان بخشی از بزرگتر تلاش برای Rahul بازگشت به راس.

دقیقه آخر روز پنج شنبه در این کنگره کار جلسه کمیته دیدم به نوبه خود جالب. از جایی اعضا مانند K C Venugopal, راجیو Satav و Randeep Surjewala خواست راهول گاندی به برگزاری جلسه با وزارت امور خارجه کنگره رئیس جمهور و کنگره مقننه رهبران حزب به بحث در مورد وضعیت در کشورهای در حساب از coronavirus بیماری همه گیر. Rahul که دارای هیچ حزب پست گفت: او هیچ صلاحیت برای برگزاری چنین نشست اما کنگره رئیس سونیا گاندی و سپس از او خواست به توجه خود را درخواست. بسیاری از CWC اعضای گمان که تماس توسط سه شناخته شده Rahul اردوگاه پیروان یک تلاش هماهنگ به عنوان بخشی از بزرگتر تلاش برای Rahul بازگشت به راس.

Ramayan قوانین تلویزیون

Prasar Bharati را آزمایش بازگرداندن پیر را نشان می دهد به نگه داشتن مردم را سرگرم در طول مستند تبدیل به یک آمار داده نشان می دهد. موقت داده ها از BARC که ابزار اندازه گیری تلویزیون بینندگان در هند نشان می دهد که یک هفته پس از Ramayan مجدد برنامه تلویزیونی آغاز شد Doordarshan آن را تبدیل به برتر نشان می دهد در آن شکاف. در واقع این بالاترین TRP برای سرگرمی عمومی نشان می دهد پس از 2015. اما در روز جمعه حتی این بسیار محبوب اساطیری نشان می دهد را دیر شروع به عنوان نخست وزیر نارندرا است که میله میله به انتشار یک پیام ویدئویی در 9 هستم. Ramayan خواهد بود برنامه تلویزیونی پس از آن.

ماسک کمبود

خیره به کمبود گسترده از ماسک و دفتر اصلی مشاور علمی (PSA) به دولت در روز پنج شنبه صادر مشورتی برای “در خانه ماسک صورت”. PSA را صادر دستی در handmade masks — “ماسک برای مهار گسترش SARS-CoV-2 کروناویروس” — با راهنمایی در مورد چگونه به یک دست و یا با استفاده از یک چرخ خیاطی چه نوع پارچه ای برای استفاده و چگونه به نگه داشتن ماسک sanitised در خانه. مشاوره نیز به نقل از یک گزارش Pub Med که گفته است که با پوشیدن ماسک می تواند کاهش قابل ملاحظه ای خطر ابتلا به ویروس.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>