دهلی جمعی شورش از قبل برنامه ریزی شده بخشی از یک توطئه می گوید: Amit Shah

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

برجسته

  • صفحه اصلی وزیر آمیت شاه می گوید پلیس به کاوش توطئه زاویه شورش در دهلی نو
  • شاه گفت: سه نفر دستگیر شده بود به اتهام کمک مالی از شورش
  • شاه گفت: چندین حساب شده بود افتتاح شد فقط قبل از شورش و بسته در چهار روز

صفحه اصلی وزیر Amit Shah گفت: یک توطئه نمی تواند رد پشت دهلی جمعی شورش در مارس که به کشته شدن 52 نفر در سرمایه های ملی و افزود که تحقیقات تا کنون پیشنهاد شورش برگزار شد و که آن را نمی تواند انجام شده است بدون پیش برنامه ریزی.

صفحه اصلی وزیر همچنین گفت که نه تنها حادثه شورش گزارش شده در دهلی نو پس از 11 ساعت در فوریه 25 و که در آن موجود بود در عرض 36 ساعت توسط پلیس دهلی.

“این یک مسئولیت بزرگ برای مهار شورش است که در حال گسترش در منطقه با 20 lakh جمعیت” شاه گفت: قبل از اضافه کردن “دهلی پلیس قادر به پایان دادن به شورش ها در 36 ساعت زمان است.”

شاه پاسخ بود با هدف نقد در اتهام سستی توسط پلیس دهلی در آن دست زدن به شورش.

“سوال خواسته شده است در مورد آنچه که پلیس دهلی انجام شد. پلیس بر روی زمین بودند و سپس پلیس را نیز پروب و ارائه گزارش در روزهای آینده. من می خواهم به ستایش پلیس دهلی برای اجازه دادن به شورش به گسترش به مناطق دیگر” شاه گفت.

همچنین به عنوان خوانده شده | ‘هیچ حادثه شورش در دهلی نو پس از مارس 25’: Amit Shah در Lok سبها

صفحه اصلی وزیر گفت: این مقیاس و سریع تشدید خشونت پیشنهاد یک توطئه برنامه ریزی شده بود که در حال جستوجو کرد.

“گسترش ناآرامیها در چنین مقیاس بزرگ در یک زمان کوتاه ممکن نیست بدون یک توطئه است. ما ثبت نام یک مورد توطئه برای بررسی این زاویه” شاه گفت.

توضیح بیشتر این خانه گفت: چند نفر از همسایه ایالت اوتار پرادش بود مخفیانه به شورش-آمار مناطق در دهلی قبل از خشونت را شکست و گفت: به احتمال زیاد یک “عمیق توطئه” که در حال جستوجو کرد.

او افزود که پلیس در حال بازداشت سه نفر که مظنون به داشتن بودجه خشونت در دهلی نو. او افزود که وجود دارد 60 حساب های بانکی که تعیین شده بود تا تنها به مدت چهار روز در زمان شورش و پليس را پیدا خواهد کرد که این مردم بودند.

“سه نفر دستگیر شده اند برای تامین مالی خشونت در شمال شرق دهلی” شاه اضافه شده است.

شاه گفت: یک تحقیق علمی به عنوان جریان به شورش و همه کسانی که باعث خشونت نمی قادر خواهد بود برای فرار از قانون است. او گفت: بیش از دو هزار و شش صد دستگیری یا بازداشت شده بود و بیش از 700 دپو شده بود ثبت نام و 25 یا بیشتر رایانه بودند که مورد تجزیه و تحلیل همراه با چند فیلم دوربین مدار بسته.

“پلیس تجزیه و تحلیل مدار بسته با استفاده از شناسایی چهره, نرم افزار, آن را نمی تبعیض بر اساس مذهب یا لباس” شاه گفت.

وی افزود که ساکنان دهلی نو تا به حال نیز چندین کلیپ های ویدئویی به پلیس دهلی و یک چنین تصویری می تواند به احتمال زیاد حل مرموز, پرونده قتل, IB کارمند Ankit Sharma – که به شدت با ضربات چاقو بدن بهبود در نزدیکی شمال شرقی دهلی تخلیه در نزدیکی خانه اش در فوریه 26.

“یک ویدئو فرستاده شده توسط یکی از ساکنان دهلی است که به احتمال زیاد به فاش کردن راز Ankit شارما قتل” شاه اضافه شده است.

صفحه اصلی وزیر مطمئن است که هیچ مردم بی گناه را به رنج می برند.

“ما اطمینان حاصل کرد که هیچ اقدام گرفته شده است در برابر هر گونه گناه,,,, شخص,” او گفت:.

او همچنین در پاسخ به انتقاد مخالفان ادعا او در بالای قانون و نظم در پایتخت گفته است که لغو همه برنامه های خود را هنگامی که شورش آغاز شد و در دهلی نو و مشغول نظارت بر وضعیت پلیس دهلی.

“ما فشار را برنامه از پیش برنامه ریزی شده آن در حوزه سفر من نیز وجود دارد و از قبل برنامه ریزی شده. روز بعد زمانی که ما اعتراض بازدید, دهلی نو, من در حال حاضر در هر رویداد. کل زمان من نشسته بود با مقامات پلیس.,” شاه گفت: رد اتهامات که او مشغول بود در حضور رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زمانی که دهلی نو سوختن بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>