دهلی نو سانتی متر خواستار آرامش بیش از سنبله در coronavirus موارد allays ترس از گسترش

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

با 10 روز بیشتر از سراسر کشور مستند چپ دهلی وزیر (سانتی متر) Arvind Kejriwal روز جمعه گفت که برگزاری یک جلسه تعاملی با والدین و دانش آموزان در روز شنبه در مورد “پدر و مادر در زمان تاج.”

CM همچنین راه اندازی دولت دهلی نو را Covid-19 خط تلفن chatbot که از طریق آن مردم می توانند اطلاعات مربوط به کروناویروس و طرح های دولت شهرستان.

اینجا را کلیک کنید برای پوشش کامل از Covid-19 همه گیر

تعداد کل مثبت Covid-19 مورد افزایش یافته و از 293 به 386 روز جمعه که 259 مرتبط هستند Tablighi Jamaat که در Nizamuddin اوایل ماه مارس. مرگ و میر بالا رفت و از چهار پنج تا شش روز جمعه. سه نفر از پنج مرگ و میر در ارتباط بودند به Nizamuddin مرکز بزرگترین نقطه داغ از Covid-19 عفونت. بین پنج شنبه و جمعه, 77 جدید موارد مثبت از این مرکز گزارش شد در پایتخت.

Kejriwal, در, روزانه, رسانه, آدرس خواست مردم را به وحشت بیش از این افزایش در تعداد Covid-19 موارد و تاکید کرد که دهلی نو است که هنوز هم امن از جامعه انتقال است.

همچنین بخوانید: دانشمندان رگولاتور انجام دو شیفت را نگه دارید تا

“آن (تعداد موارد) به نظر می رسد نگران کننده در ابتدا. از کل موارد در دهلی تنها 38 محلی انتقال موارد است. این بیماران کردم ویروس پس از آینده در تماس با 58 سفر خارجی بیمارانی که آزمایش مثبت است. این شکل از انتقال محلی موارد باقی مانده است تقریبا ثابت در حالی که برای در حال حاضر که به ما امید وجود دارد که گسترش کرونا در دهلی نو,” او گفت:.

Kejriwal گفت: این حیاتی است که هر کس به شرح زیر 21-روز ملی مستند به کنترل گسترش بیماری که به کشته شدن حداقل 51,000 مردم در سراسر جهان است. “ما باید به یاد بگیرند که از کشورهای دیگر و به دنبال اجتماعی فاصله و مستند هنجارهای stringently,” او گفت:.

ستوان-فرماندار (L-G) آنیل Baijal در روز جمعه تصریح کرد: این پیام در روزانه خود را در جلسه با سانتی متر وزرا و دیوانسالاران. تاکید بر اجتماعی فاصله در همه گرسنگی امداد مراکز (HRCs), Baijal نیز خواسته پلیس و مقامات درآمد برای نگه داشتن سخت افروزی در تمام 20,232 صفحه اصلی-قرنطینه موارد و بازدارنده اقدام علیه متخلفان. “کمیسر پلیس SN Shrivastava گفت که تکنولوژی و هوش انسان استفاده می شود به طور موثر به طور سیستماتیک ردیابی تمام مخاطبین از بیماران مبتلا و مشکوک. نود و پنج نفر که نقض صفحه اصلی قرنطینه شده اند و رزرو” L-G را در بیانیه ای گفت.

همچنین بخوانید: عدم PPE فقیر کنترل عفونت قرار دادن کادر پزشکی در خطر Covid-19

به تعامل با والدین و دانش آموزان که در خانه هستند در طول روز از تمام موسسات آموزشی در حال بسته CM گفت که برگزاری یک جلسه تعاملی در 3 بعدازظهر روز شنبه به سینه برخی از اسطوره های مربوط به کروناویروس و همچنین به آنها بگویید در مورد داس و don’ts.

“دهلی نو حدود 44 لاخ دانشجويان در دولت MCD و مدارس خصوصی. من مطمئن هستم که آنها مقدار زیادی از سوالات در حال حاضر که آنها در خانه نشسته است. فردا در ساعت 3 بعدازظهر, Manish Sisodia چند کارشناسان و من تعامل با همه دانش آموزان و والدین از دهلی نو است. کودکان بسیاری از سوالات در مورد تاج علائم آن و طبیعت است. ما در رسیدگی به فرزندان و پدر و مادر در ‘پدر و مادر در زمان تاج’ و سعی کنید برای روشن شدن شک و تردید خود را,” او گفت:.

یک مقام رسمی در معاون وزیر Manish Sisodia دفتر گفت که کارشناسان امر شامل پزشکان و روانشناسان کودک.

معرفی یک Covid-19 خط تلفن chatbot به سانتی متر هر کسی می تواند شروع یک مکالمه با ارسال “سلام” یا “سلام” به واتساپ شماره — 8800007722.

همچنین بخوانید: هند coronavirus موارد آمار 3,000; دو مرگ در دهلی نو

“دولت دهلی نو است صدور واتساپ شماره امروز که شما را با ارائه تمام اطلاعات مربوط به تاج. یک منو ظاهر خواهد شد که شما پیام “سلام” به این شماره در واتساپ. اطلاعات در گرسنگی امداد مراکز Covid-19 علائم و اقدامات انجام شده توسط دولت دهلی نو برای مقابله با این بیماری همه گیر و گزارش های دیگر می تواند جمع آوری شده از این شماره” او گفت:.

در دیگر امداد اقدامات Kejriwal گفت که 60 درصد از 71 لاخ جیره دارندگان کارت دریافت کرده اند 7.5 کیلوگرم رایگان جیره این ماه در حالی که توزیع برای بقیه در جریان است. رئیس جمهوری همچنین گفت: دولت خود را شروع توزیع جیره به کسانی که بدون کارت در حدود یک هفته است.

پیش از آن در روز او برگزار شد یک جلسه با همه MLAs و از آنها خواست تا در قرعه کشی یک لیست از متقاضیان در حوزه. این MLAs همچنین خواسته شد برای ادامه تهیه جیره غذایی و وعده غذایی بسته در مناطق خود را در حالی که اطمینان از منابع کافی در دسترس هستند در گرسنگی امداد مراکز.

در اطلاعیه خود از دو برابر شدن حقوق بازنشستگی برای زنان بیوه شهروندان ارشد و متفاوت-abled او گفت: 5,000 تومان بوده و پرداخت به 8 لاخ ذینفع و دیگر 5,000 تومان اعتبار خواهد شد به حساب خود را در یک هفته.

“برای اطمینان از هیچ فرد در دهلی نو می رود گرسنه 1780 HRCs باز شده اند در دهلی نو که در آن ناهار و شام ارائه می شوند. دیروز (پنج شنبه) این 1,780 HRCs ارائه ناهار به 652,850 مردم و شام به 630,000 مردم است. 328 پناهگاه باز شده اند در دهلی نو برای کارگران مهاجر و کسانی که از جاهای دیگر است. این پناهگاه می تواند به جای 57,270 مردم و 11,443 مردم در حال زندگی در آنها. بنابراین ما باید بیش از مواد غذایی و سرپناه ترتیبات همانطور که از در حال حاضر,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>