دهلی: دهلی وزیر, Arvind Kejriwal, در روز پنج شنبه به ارمغان آورد پایین نرخ مالیات بر ارزش افزوده (مالیات بر ارزش افزوده) در دیزل از 30 درصد به 16.75 درصد در سرمایه های ملی در یک حرکت است که او گفته است به احتمال زیاد به کاهش فعلی قیمت سوخت در این شهرستان توسط Rs 8.36 در هر لیتر.

“ما باید برای احیای اقتصاد پس از بیماری کروناویروس (Covid-19) بیماری همه گیر. در حال حاضر دیزل است بسیار گران قیمت در Delhi. هزینه آن حدود 82 تومان به ازای هر لیتر. دهلی کابینه در روز پنج شنبه تصمیم گرفته است به منظور کاهش نرخ مالیات بر ارزش افزوده در دیزل از 30 درصد به 16.75%. این کاهش دیزل نرخ تومان 8.36 در هر لیتر. این حرکت به احتمال زیاد برای کمک به احیای دهلی اقتصاد” گفت: سانتی متر در طول های مجازی نشست خبری در روز پنج شنبه..

در مه 4, دولت دهلی نو افزایش یافته بود مالیات بر ارزش افزوده در هر دو بنزین و دیزل به 30 درصد از 27 درصد و 16.75 درصد بود.

این حرکت با هدف افزایش دهلی درآمد که تا به حال نیز با کاهش 90% در ماه آوریل به دلیل Covid-19 ناشی از سراسر کشور مستند محدودیت های که اجرا شد از 25 مارس.

“این یکی از چندین اقدامات برای احیای دهلی اقتصاد است. در اوایل این هفته ما در حال راه اندازی یک پورتال برای اتصال پناهجویان با کارفرمایان بالقوه و نوع پاسخ ما را دریافت طاقت فرسا است گفت: Kejriwal.

CM گفت: بیش از 200 ، 000 پست های خالی شغلی شده اند, نوشته شده در پورتال و ذکر شده است که 7,577 کارفرمایان و 322,865 کار متقاضیان ثبت شد تا شنبه صبح.

“در روزهای آینده من باید با اتصال چندین گروه صنعت, نمایندگان و کارشناسان از طریق ویدئو کنفرانس به بحث در مورد راه های بیشتری برای احیای دهلی اقتصاد,” او اضافه شده است.

Kejriwal تاکید کرد که مردم نباید از خود راضی در مبارزه خود را در برابر Covid-19 در این مقطع و باید مطابق با اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای پوشیدن ماسک و حفظ بهداشت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de