دهلی نو کا خشونت: SC به شنیدن درخواست توسط Wajahat حبیب الله, Bhim فرمانده ارتش فردا

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: فوریه 25 سال 2020 1:18:35 pm

Delhi violence, shaheen bagh, shaheen bagh protests, delhi caa protests, delhi news, Wajahat Habibullah نرم افزار ذکر شده بود فوری برای مثال قبل از یک نیمکت از قضات SK کال و متر یوسف.

دیوان عالی کشور روز شنبه توافق کردند که به شنیدن یک درخواست ثبت شده توسط رئیس سابق کمیساریای اطلاعات Wajahat حبیب الله و دیگران به دنبال مسکن از دپو بیش از خشونت های اخیر در دهلی نو بیش از اصلاح قانون تابعیت. این جلسه به فردا برگزار می شود.

تقاضای ذکر شد فوری برای مثال قبل از یک نیمکت از قضات S K کال و K M یوسف.

در برنامه Wajahat حبیب الله, Bhim فرمانده ارتش چاندراسکار آزاد و فعال اجتماعی بهادر عباس نقوی نیز به دنبال یک جهت به مقامات برای اطمینان از ایمنی از زنان در اعتراض به CAA در شاهین باغ و جاهای دیگر در سرمایه های ملی.

در یک استشهاد ذکر شد قبل از, دادگاه, حبیب الله گفت: سوال از ایمنی از زنان در شاهین باغ بسیار مهم است. “هر گونه تلاش برای به زور تغییر آنها را از سایت در حال حاضر خواهد سازش ایمنی خود را به خصوص از نظر نقض حقوق بشر و تهدید است که به طور منظم در حال پرداخت و نفرت سخنرانی های پخش شده در رسانه های اجتماعی و همچنین با در نظر گرفتن حملات مختلف که در نقاط مختلف کشور در آن اعتراض به کا, NPR و NRC.”

در استشهاد او همچنین به ذکر است که تعدادی از جاده ها که “بدون اتصال” با اعتراض شده است سنگر توسط پلیس دهلی “بی ارزش abdicating خود مسئولیت ها و وظایف و اشتباه تخمگذار سرزنش در اعتراض.” حبیب الله سفر کرده بود اعتراض سایت در فوریه 19, به عنوان در هر جهت از دادگاه عالی دهلی نو.

دیوان عالی کشور است, شنیدن PILs برابر شاهین باغ تظاهرات و محاصره جاده ها گفت: این امر بود که باعث مشکلات برای مردم در نزدیکی مناطق. با ابراز نگرانی از محاصره دادگاه تا به حال deputed ارشد مدافع سانجی Hegde و مدافع Sadhana Ramachandran به مذاکره با آنها برای پیدا کردن یک راه حل است. دادگاه اجازه داده بود که آنها به دنبال کمک از حبیب الله که همراه با Bhim فرمانده ارتش چاندراسکار, Azad تا به حال به دنبال دخالت در این موضوع.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>