صف های طولانی از مردم دیده می شد در شاهین باغ مرکز مرحله از تظاهرات در برابر تابعیت متمم قانون (کا) برای تقریبا سه ماه در حال حاضر به عنوان آنها تبدیل به رای خود را برای دهلی مجمع انتخابات روز شنبه است.

مستعمره در شرق دهلی نو شده است محوری به ملی ویژه به عنوان معترضان مسدود شده جاده اصلی و به صورت ماه و خواستار لغو این ستیز در قانون شهروندی با زنان در خط مقدم اضطراب.

نیروهای امنیتی نگه داشته و یک دیده بان در سراسر پنج رأی در شاهین باغ که اعلام شده است “بحرانی” در میان دو حادثه تیراندازی در این منطقه در عرض یک هفته.

دنبال دهلی مجمع انتخابات سال 2020 رای گیری زندگی می کنند به روز رسانی در اینجا

پلیس نیز با استفاده از دوربین های هوایی در صورت وجود مشکل در وضعیت نظم و قانون مقامات ارشد گفته اند.

“من رای دادن به هند و قانون اساسی آن. ما شهروندان هند” زن گفت: در حالی که انتظار برای رای دادن در خارج از غرفه رای گیری در شاهین عمومی, مدرسه, به گزارش خبرگزاری ANI.

حکم Aam Aadmi Party (AAP) دارای سابقه Amanatullah فعلی قانونگذار در برابر کنگره پرویز هاشمی و Bharatiya Janata Party را (BJP) در Brahm سینگ Bidhuri.

ضد اتباع حکومت

انتخابات بود و تلخ نبرد بین AAP و BJP به عنوان حزب حاکم در این مرکز پیش بینی شده شاهین باغ به عنوان یکی از اصلی آن نظرسنجی هست.

بی جی پی رهبران, رهبری اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه متمرکز شاهین باغ, تلاش برای بی اعتبار ساختن معترضان و آنها را به نام “ضد ملی” در شخصیت. برخی حتی به نام دهلی وزیر Arvind Kejriwal یک “تروریست” و متهم کردن معترضان از اینکه تجاوزگران.

برخی حتی ادعا که روند پاکسازی شاهین باغ آغاز خواهد شد هنگامی که بی جی پی می آید به قدرت پس از دهلی مجمع انتخابات است ،

آن را سرزنش AAP گسترش هرج و مرج و خشونت و ایجاد مزاحمت برای ساکنان شهر.

به نوبه خود, Arvind Kejriwal, متهم به بی جی پی از polarising مسائل و vitiating انتخاباتی ،

AAP همچنین صحبت در مورد حکومتداری محلی مسائل و ثبت سوابق آن در پنج سال گذشته” مانند رفع دولتی مدارس و بهداشت و درمان در این شهرستان بیش از 16 میلیون نفر است.

حزب حاکم در دهلی نو نیز متمرکز در تامین برق و آب و یارانه و نرخ حمل و نقل عمومی رایگان برای زنان است. همچنین وعده داده شده به تمرکز بر روی آلودگی تأمين آب پاک و پاکیزگی در آن مدت بعدی در صورت انتخاب شدن به قدرت است.

اعتراضات فوران در سراسر کشور در برابر کا اساس آن مهاجران غیر قانونی هندوها سیک ها, بودایی ها, جین, Parsis و مسیحیان از افغانستان و بنگلادش و پاکستان که وارد هند یا قبل از 2015 خواهد بود واجد شرایط برای شهروندی است.

منتقدان می گویند این قانون تبعیض علیه مسلمانان به عنوان تنها غیر مسلمانان از سه کشور همسایه می تواند تبدیل به شهروندان هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im