نزدیک به 14.5 میلیون ثبت نام رای دهندگان در دهلی نو را به رای امروز برای انتخاب یک دولت جدید برای دهلی نو از طریق انتخابات نمایندگان به 70 مونتاژ حوزه در سراسر سرمایه های ملی. رای گیری آغاز خواهد شد و در ساعت 8 صبح و پایان در 6 ساعت.

Arvind Kejriwal را Aam Aadmi Party (AAP) است که به دنبال دور دوم در حالی که Bharatiya Janata Party (BJP) امیدوار است به او سرنگون بانکی در نارندرا نخست وزیر درخواست تجدید نظر.

مجلس در مقابل Lok سبها نتایج

این مسابقه برای دهلی نو است که به احتمال زیاد برای تعیین اگر بی جی پی پیروزی در تمام هفت کرسی دولت در Lok سبها سنجی در سال 2019 برگزار خواهد شد در مجمع انتخابات که جاروب در سال 2015 توسط Kejriwal را AAP که برنده 67 از 70 کرسی در ارائه. در سال 2019 BJP در حال ثبت آگهی در 65 از 70 مونتاژ حوزه. دو نتایج مختلف را وادار کارشناسان ادعا می کنند رای مردم متفاوت در دولت و ملی پای صندوق های رای.

جنگ مبارزات

انتخابات نیز در راه تعیین اثربخشی دو بسیار متفاوت در مبارزات تن تنور و ماده است. AAP انتخاباتی بود که تا حد زیادی حک شده در اطراف آن حکومت رکورد در پنج سال گذشته در حالی که بی جی پی اعتراض به رای دهندگان از طریق آن ناسیونالیسم زمین و پیش بینی AAP بر تابعیت (متمم) قانون به عنوان یک تهدید برای امنیت ملی و حمایت خود را به شاهین باغ و JNU تظاهرات به عنوان “ضد ملی”.

رهبری سوال و polarisation تلاش

انتخابات را نیز تست اگر AAP تلاش برای حک کردن چند مذهبی و چند کلاس داد موفق شده است نسبت به بی جی پی پیشنهاد به تحکیم تمام هندو رای دهندگان در سراسر مناطق طبقات و طبقات و در نهایت آن را نیز منعکس اگر نه طرح ریزی یک سانتی متر نامزد در برابر Arvind Kejriwal و ساخت ساعت از آن کمپین یک مرجع با ارزش برای BJP.

که پیام بیشتر تشدید?

Kejriwal گفت: HT در مصاحبه ای در روز چهارشنبه که AAP دولت بود “برای اولین بار در سال 70” به دنبال رای “به طور کامل” بر روی زمین از کار انجام شده در توسعه ، او همچنین هدفمند بی جی پی برای تلاش به رنگ انتخابات با “هندو در مقابل مسلمان” موضوع است.

دهلی نو BJP رئیس Manoj Tiwari هم گفت از دستور کار توسعه گفت: HT است که “عدم اجرای” از Ayushman بهارات و ساعت Awas Yojana در دهلی نو خواهد شد در نتیجه Kejriwal, دولت شکست.

مختلف انتخابات مختلف رای

AAP کردم 54 درصد آرا در سال 2015 سنجی اما آن را آغشته به 26 درصد در انتخابات شهرداری ها در سال 2017 و 18 درصد در Lok سبها سنجی در سال 2019 زمانی که آن را نمی تواند حتی باز کردن حساب.

هر دو بی جی پی و کنگره را بهبود رای خود را به اشتراک گذاری در این دوره است. بی جی پی نظرسنجی 56 درصد آرا در سال 2019 Lok سبها انتخابات از 36 درصد در سال 2017 و 32% در سال 2015 است.

کنگره فقط 10 درصد از آرا در سال 2015 اما این افزایش به 21% در سال 2017 و 23 درصد در سال 2019.

یک مرکز برای مطالعه جوامع در حال توسعه (CSDS)-Lokniti نظرسنجی انجام شده در طول سال 2019 Lok سبها نظرسنجی نشان داد که تنها حدود نیمی از افرادی که رای دادند برای بی جی پی و یا کنگره در Lok سبها نظر سنجی می خواهم که رای دادند برای همین در مورد یک ضربه محکم و ناگهانی مجمع انتخابات. مربوط به رقم 82 درصد AAP.

تاثیر مبارزات انتخاباتی

AAP استفاده دولت از تبلیغات قبل از مدل رفتاری عمومی تعامل برنامه های townhall جلسات توسط Kejriwal, گوشه کوچکی جلسات در محلات ده ها تن از تظاهرات و roadshows و قوی کمپین رسانه های اجتماعی به پروژه نحوه حکومت به ویژه تغییر و تحول در دولت, مدارس, بهداشت عمومی, سیستم های برق و تامین آب در نرخ یارانه و رایگان اتوبوس سفر برای زنان است.

همچنین وعده داده شده به تمرکز بر روی آلودگی تأمين آب پاک و پاکیزگی در آن مدت بعدی در صورت انتخاب شدن به قدرت است.

بی جی پی کمپین در ابتدا آغاز شده و با این ادعا اعتبار برای ارائه اسناد مالکیت به چهار میلیون نفر از ساکنان غیر مجاز مستعمرات در دهلی نو از طریق مرکز قانون.

این حزب وعده داده شده “سه گانه-موتور حکومت” با BJP در مرکز ایالتی و محلی سطح در صورت انتخاب شدن به قدرت است.

اما BJP در زمان مبارزات انتخاباتی به نوبه خود در پی تظاهرات علیه کا, به خصوص در دهلی شاهین باغ منطقه است. رهبری صفحه اصلی وزیر Amit Shah حزب ماشین آلات و Rashtriya Swayamsevak Sangh (RSS) کادر بینی اعتراضات به عنوان “ضد ملی” است که مناسب پاکستان است. آن را سرزنش AAP و کنگره برای حمایت از این اعتراضات و گسترش هرج و مرج و خشونت و ایجاد مزاحمت برای ساکنان شهر.

نظرسنجی حسابی

AAP امیدوار است که “مسلمان رای’ – نفوذ در 10 کرسی–که تا به حال منتقل شده به کنگره در LS سنجی را به بازگشت به آن را به عنوان آن را ممکن است بهترین قرار داده شده برای شکست بی جی پی و همچنین امید به پیروزی در حمایت از هندو فقیر و طبقه متوسط پایین تر در پشت آن طرح های رفاه. حزب پیام روشن ساخته است که آن را در مقابل هندو منافع با Kejriwal قرائت Hanuman Chalisa رفتن به Hanuman معبد و نامزد بارها و بارها تاکید بر هویت مذهبی خود را. حزب همچنین وعده داد درس وطن پرستی در برنامههای درسی و پشتیبانی از حرکت مانند ابطال ماده 370 که به جامو و کشمیر وضعیت خاص است.

بی جی پی برای آن است که امید به تحکیم تمام مسلمانان از جمله پنجابی Banias, Purvanchalis و Dalits صرف نظر آماری تفاوت. آن امیدوار مسلمان رانده تظاهرات در برابر کا را متحد اکثریت جامعه است.

اگر کنگره این است که قادر به حفظ آرای مسلمانان و فقیر حتی در برخی از حوزه های آن ممکن است به نفع BJP.

مودی در مقابل Kejriwal

PM خطاب تنها دو تظاهرات اما تصویر او زینت BJP را هوردنجس و تبلیغات. این حزب اعلام کرده است هیچ سانتی متر-چهره است که می تواند مانع مستقیم چهره بین مودی و Kejriwal در نظرسنجی مبارزه. AAP تلاش کرده است به برجسته که BJP هیچ سانتی متر نامزد برای مقابله با Kejriwal.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de