تاخیر در بازی های المپیک توکیو را شامل ‘عظیم’ هزینه های سازمان می گویند

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

تغییر زمان توکیو 2020 المپیک را شامل “عظیم” هزینه های اضافی دهندگان از این بازی اذعان پنج شنبه به عنوان آنها تشکیل یک گروه ضربت برای شروع کار بر روی “بی سابقه” و پیچیده است. این تصمیم تاریخی برای به تعویق انداختن بازی جدید کروناویروس شیوع برگ برگزارکنندگان با لجستیکی سردرد به کار می کنند به تغییر این رویداد به عنوان هنوز مردد تاریخ در سال آینده.

“یک به یک ما نیاز به اطمینان حاصل شود مشکلات ما حل می شود,” توکیو 2020 مدیر عامل Toshiro Muto گفت: در سخنان افتتاحیه در اولین جلسه گروه ضربت. “هزینه های اضافی در حال رفتن به بسیار عظیم ما فرض کنیم. با توجه به درآمد ما, ما نیاز به یک مقدار زیادی از تلاش وجود دارد,” او اضافه شده است.

Muto به هیچ برآورد چقدر روند تعویق انداختن المپیک و پارالمپیک می تواند هزینه.

اما با توجه به شاخص Nikkei روزانه برگزارکنندگان آن تخمین هزینه اضافی معادل 2.7 میلیارد دلار از جمله برای برگزاری اجاره rebooking هتل ها و پرداخت های اضافی برای کارکنان و ماموران امنیتی در میان دیگران.

هزینه های آن هنوز هم می تواند پایین آمده بسته به نتیجه مذاکرات کسب و کار روزانه گزارش شده است.

Muto گفت: برگزارکنندگان نمی خواهد rip کردن برنامه های موجود, اما افزود: “من حدس می زنم ما نیاز به یک قدم عقب تر بروم.” “گاهی اوقات شما نیاز به بازگشت به تخته رسم,” او گفت:.

بازی های المپیک را هرگز رو تا این حد اختلال در زمان صلح و تصمیم برای به تاخیر انداختن این رویداد ایجاد چالش های بی سابقه ای توکیو 2020 جمهور Yoshiro موری گفت.

توکیو 2020 کارکنان “را تجربه کنند مشکلات آنها را قبل از تجربه هرگز. من مطمئن هستم که آنها را به مناسبت افزایش یابد. این است برای رفتن به یک کار بسیار دشوار است که ما رو به” او گفت:.

هیچ مهلت هنوز تعیین شده برای تغییر زمان این بازی که در حال حاضر با توجه به محل تابستانی 2021 اما موری گفت که اطمینان حاصل شود “تمام تصمیمات به سرعت به عنوان امکان پذیر است”.

Muto تأکید مقیاس کار پیش رو گفت حتی او “نمی تصور کنید که در همه ما خواهد بود آزمایش به این درجه”.

“ما می خواهیم مطمئن شوید که ما فراتر از این آزمون که در سال آینده در توکیو مشعل روشن برای المپیک و پاراالمپیک است. اعتقاد ما این است که ماموریت ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>