وزارت دفاع تصویب خرید 33 جدید جت های جنگنده از جمله 21 MiG-29s از…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

وزارت دفاع روز پنج شنبه به تصویب یک پیشنهاد برای به دست آوردن 33 جدید هواپیماهای جنگنده از جمله 12 فروند Su-30MKIs و 21 MiG-29s همراه با upgradation 59 MiG-29s در هزینه Rs 18,148 کرور.

“پرداختن طولانی احساس نیاز به نیروی هوایی هند برای افزایش آن به اسکادران جنگنده های DAC نیز تصویب این پیشنهاد برای خرید از 21 MiG-29 همراه با upgradation موجود 59 MiG-29 هواپیما و خرید 12 فروند Su-30 MKI هواپیما” وزارت دفاع در بیانیه ای گفت: روز پنج شنبه پس از دیدار از دفاع کسب شورای (DAC) تحت ریاست وزیر دفاع Rajnath Singh .

در حالی که میگ 29 تهیه و upgradation از روسیه به برآورد هزینه Rs 7418 cr, Su-30 MKI خواهد شد تهیه شده از هال در برآورد هزینه Rs 10730 cr.

تصمیم می آید را در پی تنش بالا در امتداد خط کنترل واقعی (LAC) در لاداخ که در آن هندی و چینی سربازان شده اند در یک بن بست موقعیت برای چند هفته در حال حاضر.

DAC نیز تایید شده ادغام سیستم عامل های مختلف و تجهیزات مورد نیاز هند نیروهای مسلح برای هزینه های تقریبی 38,900 تومان cr.

آن را نیز پاک کسب 248 Astra Beyond Visual Range air-to-air missiles برای هند نیروی هوایی و نیروی دریایی. طراحی و توسعه های جدید از 1000 کیلومتر اعتصاب محدوده زمین حمله موشک کروز توسط DRDO نیز پاک

“کسب جدید/اضافی سیستم های موشکی خواهد شد اضافه کردن به قدرت آتش از سه خدمات. در حالی که کسب Pinaka سیستم های موشکی را قادر خواهد ساخت بالا بردن اضافی هنگ بالاتر از آنهایی که در حال حاضر پذیرفته علاوه بر از محدوده زمین حمله های موشکی با داشتن یک جرقه محدوده از 1000 متر به موجود آرسنال را تقویت حمله قابلیت های نیروی دریایی و نیروی هوایی. به طور مشابه القای Astra موشک با داشتن فراتر از طیف بصری قابلیت خدمت خواهد کرد به عنوان یک نیروی چند برابر و فوق العاده اضافه کردن به اعتصاب قابلیت نیروی دریایی و نیروی هوایی” بیانیه ای گفت:.

جنگنده ها مطرح شده است و آن گارد برای مقابله با هر گونه نظامی تحریک توسط چینی نیروها و پایگاه های رو به جلو بوده اند دستور داده بود در بالاترین وضعیت هشدار است. به غیر از سوخو-30s و ارتقا یافته میگ-29 جنگنده جت, teh IAF عامل آپاچی AH-64E حمله هلیکوپتر و CH-47F (من) Chinook چند ماموریت هلیکوپتر.

جنگنده ها و ارتش هند مستقر کرده اند خود را به سیستم های دفاع هوایی در شرق لاداخ حتی به عنوان افراد ارتش آزادی-هوایی نیروی فعال چند تا از پایگاه های آن در سین کیانگ و تبت منطقه خودمختار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>