‘معیوب’ ICMR کیت منجر به Covid-19 تست تاخیر: Bengal

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

این Mamata بانرجی دولت است و نقشه کشی توپخانه ضد هوایی برای آن نرخ پایین Covid-19 آزمون را متهم به ICMR-NICED [شورای تحقیقات پزشکی هند-موسسه ملی وبا و بیماری های روده ای] از ارائه آن با معیوب Covid-19 کیت های آزمایش.

“ظاهرا معیوب تست کیت عرضه شده توسط ICMR-NICED کلکته هستند و در نتیجه بالا بودن تعداد تکرار / تاييدی آزمون و باعث تاخیر و همراه با مشکلات در زمانی که ما در حال مبارزه با یک بیماری همه گیر” دولت در بخش بهداشت و درمان توییتی در روز یکشنبه.

کلکته را ICMR-NICED یک موسسه تحقیقاتی تحت اتحادیه وزارت بهداشت و منطقه ای ویروس تحقیقات آزمایشگاه های تشخیصی (VRDL) در شرق هند است.

“پیش از آن که کیت مورد نیاز در مقادیر کوچکتر بودند وارداتی استاندارد و پس از آن توزیع شده توسط NIV پونا. اما زمانی که تقاضا شروع به افزایش ICMR وارداتی کیت و ارسال آنها را به طور مستقیم به 16 منطقه ای مراکز از جمله NICED در کلکته. کیت شدند و سپس توزیع به دولت اجرا کالج پزشکی که در آن آنها نیاز به استاندارد. این استاندارد نمی شود انجام می شود به دلیل کمبود زمان و دانش فنی” گفت: Shanta Dutta NICED مدیر.

دولت ضبط شده خود را برای اولین بار Covid-19 مورد مثبت در مارس 17, اما آن را تنها در هفته گذشته که دولت آغاز شده ‘بسته بندی’ برخی از محلات پس از شناسایی آنها را به عنوان “در معرض خطر نقاط’. کارشناسان ادعا می کنند که بنگال ممکن است از خواب بیدار شده تا اواخر. با توجه به ارشد متخصص قلب و عروق Kunal سرکار شناسایی از جمله میکرو-لکه خواهد بود استفاده از هیچ اگر فرکانس تست را افزایش نمی دهد.

“…نمونه تست در هند بسیار کم است. و در غرب بنگال آن فوق العاده کم است. ما نیاز به درک که آن را یک رقابت کم تعداد. اگر ما سرکوب اعداد در دولت ما نقاط داغ را به مقدار چیزی جز مغالطه… گفت:” سرکار.

بیش از گذشته در هفته دولت شده است تست حدود 200 نمونه در هر روز به طور متوسط.

Shanta Dutta, مدیر موسسه ملی وبا و بیماری های روده ای (NICED)– ICMR گفت که دولت نمی شد ارسال به اندازه کافی نمونه برای تست. NICED – ICMR کلکته یک آزمایشگاه تحت ویروس تحقیقات آزمایشگاه تشخیصی شبکه از اتحادیه و وزارت بهداشت.

ارشد سلامت رسمی از دولت که درخواست به ناشناس باقی می ماند, با این حال گفت: “NICED است که نه تنها تست آزمایشگاه در غرب بنگال…ما شش آزمایشگاه های دیگر. نمونه ها نیز فرستاده می شود وجود دارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>