‘عمیقا متاسفم’ نواک جوکوویچ عذر خواهی برای میزبانی رویداد تنیس ‘بیش از حد به زودی گروههای…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

جهان شماره 1 نواک جوکوویچ که آزمایش مثبت برای Covid-19, عذر خواهی کرد گفت او “عمیقا متاسف” برای میزبانی یک نمایشگاه مسابقات تنیس ‘بیش از حد به زودی. جوکوویچ چهارمین بازیکن تنیس پس از گریگور دیمیترو, برنا Coric و Viktor Troicki به تست مثبت برای Covid-19 همچنین اعتراف کرد که او و برگزارکنندگان “اشتباه شد” به جلو بروید با این رویداد است.

جوکوویچ در تناسب اندام مربی مارکو Panichi و دیمیترو مربی مسیحی Groh نیز آزمایش مثبت است.

“لحظه ای که ما وارد بلگراد ما رفت و به آزمایش می شود” جوکوویچ گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه و اضافه کرد که او بود تا هر گونه علائم. “من نتیجه مثبت است فقط به عنوان Jelena را (همسر) در حالی که نتایج حاصل از فرزندان ما منفی است.

“من بسیار متاسفم برای هر فرد مورد از عفونت است. من امیدوارم که آن را پیچیده نیست هر کسی وضعیت سلامت و که همه خوب خواهد بود. من باقی خواهد ماند در خود به انزوا بعد از 14 روز تکرار آزمون در پنج روز.”

“ما معتقد مسابقات ملاقات تمام پروتکل های بهداشت و سلامت از منطقه ما به نظر می رسید در شرایط خوب در نهایت به متحد کردن مردم برای دلایل بشردوستانه.

“ما در اشتباه بودند و آن را بیش از حد به زودی.”

برگزارکنندگان گفت که باقی مانده از آدریا تور لغو شده بود دو روز رویداد در تاریخ 3-4 در بانیا لوکا بوسنی و برنامه ریزی نمایشگاه بازی با بوسنی Damir Dzumhur در سارایوو در جولای 5.

صربستان است 13,092 ثبت موارد و 263 مرده با توجه به همه گیر اما هر دو کشور صربستان و کرواسی کاسته مستند اقدامات هفته قبل از مسابقات و بازیکنان نمی شد موظف به رعایت اجتماعی فاصله قوانین در هر کشور است.

این مسابقات شاهد بسته بندی شده می ایستد در باز کردن پا در بلگراد, بازیکنان, بغل کردن در شبکه بازی بسکتبال نما برای عکس و حضور در کنفرانس های مطبوعاتی با هم.

جوکوویچ, 33, سازمان های شب در بلگراد برای بازیکنان و تصاویر و ویدئوها از او رقص با دیگر شرکت کنندگان در رویداد ارسال شده و در رسانه های اجتماعی.

“نماز به تمام بازیکنان که قرارداد Covid – 19” گفت: Nick Kyrgios, retweeting تصویری از بازیکنان, رقص, shirtless در بلگراد.

(با ایسنا ورودی)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>