Deepender Hooda می رود به خود انزوا در دهلی

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | Haryana | به روز شده: مارس 21, 2020 9:44:00 am

Deepender Hooda, Deepender Hooda self isolation, Kanika Kapoor, Kanika Kapoor coronavirus, Dushyant Singh, Dushyant Singh self isolation, India news, Indian Express Deepender پدر و رئیس سابق وزیر Bhupinder Hooda نیز ماندن در داخل خانه این روزها زیر سازمان جهانی بهداشت دستورالعمل های اجتماعی فاصله.

ep

به تازگی پذیرفته RAJYA سبها MP از Haryana, Deepender سینگ Hooda نیز به خود انزوا در دهلی اقامت پس از او نیز در تماس با راجستان MP Dushyant سینگ در مجلس در روز چهارشنبه.

Dushyant کرده بود با حضور در یک مهمانی که در آن انگلستان-بازگشت خواننده Kanika Kapoor که آزمایش مثبت برای Covid-19 نیز موجود بود.

“Deepender صحبت با Dushyant در گوشی که به او گفت که او همراه با مادر خود Vasundhara Raje رفته اند به خود شده است. بنابراین Deepender همچنین در زمان تصمیم گیری” یکی از دستیاران نزدیک گفت: هند اکسپرس.

Deepender پدر و رئیس سابق وزیر Bhupinder Hooda نیز ماندن در داخل خانه این روزها زیر سازمان جهانی بهداشت دستورالعمل های اجتماعی فاصله.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>