“من باید برای برنده شدن در المپیک مدال به هر قیمتی” 20 ساله دیپاک Punia می گوید یقین وقتی پرسید که چگونه مهم آینده بازی های المپیک توکیو به او. در هاریانا-متولد هند کشتی گیر حال فوق العاده 2019 که در آن او اولین کشتی گیر هندی پس از 18 سال به یک مدال طلا در تاریخ مسابقات قهرمانی جهانی کشتی. او سپس در ادامه به ادعای یک نقره در ارشد مسابقات قهرمانی جهانی کشتی در همان سال است. به کلاه کردن دستیابی به موفقیت در سال دیپاک مفتخر به “تاریخ کشتی گیر آزاد سال” جایزه توسط ایالات جهانی کشتی (UWW) در ماه دسامبر. اما در حال حاضر چشم خود را به مجموعه ای در یک lone target – بازی های المپیک سال 2020 است.

“تنها چیزی که برای من مهمه در حال حاضر بازی های المپیک توکیو… 100 درصد است. من داده اند من تمام آن را از طریق. من انجام خواهد داد هر آنچه که مورد نیاز است را به نفع خود مدال در توکیو,” او می گوید هندوستان تایمز در یک منحصر به فرد مصاحبه تلفنی.

دیپاک خود را به دست آورده توکیو اسکله پس از شکست کلمبیا کارلوس Izquierdo 7-6 وارد 86 کیلوگرم نیمه نهایی در مسابقات قهرمانی جهانی کشتی در نورسلطان سال گذشته است. Punia نداشت به شکستن عرق در اعزام سوئیس Stefan Reichmuth در مرحله نیمه نهایی به عنوان او مطمئن خود را از یک مدال نقره. اما یک مصدومیت زانو رنج می برد در نیمه منجر به او را در حال رد نهایی و حل و فصل برای یک جایزه دوم.

“قادر به رقابت بود واقعا ناراحت کننده است. من در مبارزه علیه واقعا رقبای سختی برای رسیدن به فینال. سپس من تا به حال به بیرون بکشید. این کشتی آن را به یک ورزش است. هر چیزی می تواند رخ داده در روز است. من می توانستم برنده من می توانم از دست داده اند,” او می گوید. با توجه به کشمکش بود در برابر حاکم 86kg قهرمان المپیک حسن یزدانی از ایران, Deepak rues که او از دست رفته را فرصتی برای یادگیری از رقابت در برابر یکی از بهترین در کسب و کار.

“من چیزی آموخته اند. او همچنین یک قهرمان المپیک پس از آن شده اند که یک تجربه خوب به رقابت بپردازند. اما پس از آن وجود دارد خطر تشدید من آسیب,” او می گوید.

پس از نهایی, Deepak در زمان استراحت به مدت چهار ماه به درمان خود است. او بازگشت به حصیر در رم رتبه بندی سریال ماه گذشته که در آن او زدم در دور اول. اما با وجود این نتیجه دیپاک است انگیزه برای آینده کشتی قهرمانی است که قرار است به زودی در هفته آینده در دهلی نو. صدمات دیگر نگرانی برای او. “من زانو شفا است و من آموزش دیده اند ، برنده مدال در مسابقات مهم سال گذشته با توجه به افزایش اعتماد به نفس من به عنوان خوب,” او می گوید.

یکی دیگر از عمده افزایش دیپاک شده است انتصاب المپیک 2008 مدال نقره از بلاروس مراد Gaidarov به عنوان مربی. این WFI اعلام کرد در ماه اکتبر 2019 و دیپاک مشتاق به یادگیری از او. “من آموزش دیده در کنار او در روسیه است. من چیزهای زیادی از او. من تا به حال برخی از واقعا خوب جلسات. او را به هند آمده در 16 بنابراین من مشتاق به یادگیری بیشتر,” او می گوید.

Bataane کو به کوی bhi بتا denge ye ki kami hai ye ، hai. اما همه چیز اتفاق نمی افتد فقط می خواهم که. من را به نگه دارید تا کار سخت برای نشان دادن پیشرفت های که من می دانم که من هنوز هم نیاز به ایجاد” او می افزاید.

با فقط چند روز باقی مانده برای دوره مسابقات بین المللی برای شروع, Deepak درگیر در آموزش گسترده در Chhatrasal Akhada در دهلی جدید که شروع می شود در ساعت 4:30 صبح. او می دهد یک شرح مفصل از برنامه های خود را. “من برای دو سرعت. پس از آن من می آیند به حصیر و انجام تکنیک های کشتی. Dand maarte hain, Mudgar karte hain, Rassi kheech… mehnat chalti hai شاه poori.”

“من به بازگشت به اردوگاه برای ناهار و چرت زدن در اطراف 12:30-1:00 PM. سپس ما راه اندازی مجدد آموزش ما در شب در اطراف 3:30-4:00 PM. دو یا سه بار در یک هفته با ما تمرین مسابقات و همچنین افراط در باز-آموزش وزن, که در آن ما آموزش در کنار کشتی گیران از دیگر بخش وزن,” او می گوید.

روی تشک, دیپاک که شد از Chhara روستا در هاریانا را ژججر منطقه تهاجمی رقیب و دوست دارد برای رفتن به این حمله را در برابر مخالفان خود را. خود انعطاف پذیری و سرعت در حال بزرگترین نقاط قوت. اما خارج از میدان او آرام آرام و نمی خواهم زیاد صحبت می کنند. “من فکر نمی کنم که من به عنوان یک فرد متفاوت کردن حصیر. من بسیار صریح و به آرام باقی می ماند. تمرکز من باقی می ماند در مسابقات من و چشمانم را روی کشتی گیران من در مورد به رقابت بپردازند. من تماشای ویدئوها از حملات خود را در وقت آزاد من,” او می گوید.

با توکیو در ذهن دیپاک است نگه داشتن چشم در آینده مسابقات این سال که او معتقد است که شکل او را برای چالش بزرگ است.

“من ادامه خواهد داد برای شرکت در چند تورنمنت در ماه های آینده که به اعتقاد من کمک خواهد کرد که من در جاده به توکیو. من فقط یک ماموریت در این سال — برای تبدیل شدن به یک المپیک مدال” او امضا کردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im