دسامبر 16 gangrape محکوم است آخرین آرزوی پسرش – ‘پوری, سبزی, kachori’

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: PTI | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: 19 مارس سال 2020 5:52:57 pm

December 16 gangrape case, December 16 gangrape case convicts, December 16 gangrape convicts hanging, December 16 gangrape case convicts hanging, Supreme Court, Supreme Court on December 16 gangrape case, India news, Indian Express در حالی که دیوان عالی کشور رد شارما درمانی دادخواست در ژانویه 14, رحمت او درخواست رد شد توسط رئیس جمهور Ramnath Kovind در ماه فوریه است. (اکسپرس عکس)

با تیک تاک ساعت دور به طور اجتنابناپذیری امید است که پسر او را در امان خواهد بود طناب دار سریع لغزش اما خسته و عصبانی زن stigmatised به عنوان “دسامبر 16 متجاوز مادر” است یکی از آخرین بپرسید— آیا او قادر به دریافت مورد علاقه خود را “پوری, سبزی, kachori” وعده غذایی به او ؟

او پسر Vinay شارما یکی از چهار نفر به اعدام محکوم و در Tihar زندان در 5.30 بعد از ظهر روز جمعه— هفت سال-سه ماه پس از شب 16 دسامبر 2012 هنگامی که یک زن جوان بود gangraped که او درگذشت دو هفته بعد.

با جلاد انجام ساختگی اجرا در روز چهارشنبه و دادگاه عالی دهلی رد و در عین حال یکی دیگر از درخواست تجدید نظر توسط یکی از آنها را اعدام چهار تمام شده است اما برخی پس از سه تعویق.

در حالی که دیوان عالی کشور رد شارما درمانی دادخواست در ژانویه 14, رحمت او درخواست رد شد توسط رئیس جمهور Ramnath Kovind در ماه فوریه است.

و این زن که حاضر به فاش کردن نام او و می گوید: او می خواهد تنها به عنوان شناخته شده “Vinay شارما مادر” است که به طور فزاینده ای بیشتر ناامید گشت.

سال از پناه دادن به تحقق است که او پسر گناه است در این جنایت وحشتناک که عناوین ساخته شده در سراسر جهان و برخورد با بی امان در کانون توجه رسانه ها را به وضوح عوارض خود را گرفته.

“شما که هستید ؟ شما چه می خواهید ؟ وجود دارد هیچ کس در داخل. شوهر من رفته بود برای کار. من Vinay مادر گفت:” زن در خارج از خانه اش در جنوب دهلی Ravidas اردوگاه.

با آن کوچه های باریک نما چهارم و باز کردن فاضلاب زاغه کلنی که نشان دهنده سرمایه درز دار کوچک فقط در کنار مجلل دولت مستعمره R K Puram در جنوب دهلی نو شد و به چهار نفر از این شش نفر محکوم به جرم و جنایت.

و در جایی عمیق در داخل یک باریک متراکم لین منجر به خانه Vinay Sharma.

Nameplate می خواند هری Ram شارما و خارج از چهار در 50s اما به دنبال مسن تر و فراتر از سال خود, شستن لباس های کثیف سطح.

او اجازه نمی دهد بازدید کنندگان را وارد کنید.

“Kya likhoge tum? Kuch hota hai tumhare likhne se (چه شما ارسال خواهد شد در حال حاضر ؟ چیزی اتفاق افتاده است تا در حال حاضر خود را با نوشتن?) اگر خدا می خواهد او را نجات داد” او شدت انتقاد کرد.

“این است که همه خدا را آرزو می کنم. نگاهی به کوروناویروس. این خدا است که تصمیم می گیرد همه چیز را — که زندگی می کند و کسی که می میرد. آن است که فراتر از کنترل هر انسان است. نه مال شما و نه ایشان,” او گفت:.

و سپس وجود دارد با روشنایی ضعیف تابیدن از چیزی شبیه امید.

“زندان پرسنل در Tihar هرگز به من اجازه داد به غذا یا هر چیز دیگر. اما اگر آنها اجازه می دهد این بار من می خواهم به برخی از ‘پوری’, ‘سبزی’ و ‘kachori” برای او” او پرسید.

در حال حاضر با پایان نزدیکی او گفت که او به زودی به ملاقات با او در زندان برای آخرین بار.

این مرد 26 ساله به دار آویخته خواهد شد همراه با موکش سینگ (32), Pawan گوپتا (25) و آکشی کومار سینگ (31). در تاریخ 5 مارس سال جاری یک دادگاه صادر شده و تازه حکم مرگ با 20 مارس به عنوان تاریخ است.

از دو نفر دیگر به اعدام محکوم و در مورد رام سینگ گفته خودکشی در Tihar زندان در سال 2015 و ششم, یک نوجوان محکوم شد و سه سال از مجازات در اصلاح خانه و منتشر شده در سال 2015.

در حالی که مادر بیوه از برادران رام سینگ و موکش سینگ اتحاد چپ محل رفته و بازگشت به خانواده اش در راجستان خانواده Vinay و Pawan Sharma Gupta هنوز هم زندگی در زاغه مستعمره.

خانواده Pawan Gupta فروش میوه به زندگی می کنند و حاضر به صحبت.

دسامبر 16 gangrape صورت آویزان مانند یک کفن بیش از مستعمره که به نظر می رسد مانند دیگر فقط در یک روز هفته صبح — مردان ترک کار کودکان در حال بازی, برخی از زنان, شستن لباس دیگران در اطراف ایستاده چت idly. اما ذکر ‘Vinay شارما’ یا ‘Pawan گوپتا’ و از آن همه تغییرات است.

خنده روشن به سکوت بی دست و پا و مردم شروع به نگاه دور زمانی که در خواست اطلاعات در خانواده است.

“شما که هستید ؟ ما هیچ چیز نمی دانم” گفت: یک زن در اردوگاه به او متوقف شد و دیگر زنان از صحبت کردن بیش از حد.

و سپس در یک گروه ایستاده نزدیک خود را به اشتراک گذاشته انداز تردید در ابتدا و پس از آن بیشتر پافشاریای.

یک مرد فرستاده “پسران پسران” تئوری و دیگران به سرعت از پا در می گویند تجاوز جنسی و قتل 23 ساله فیزیوتراپی کارآموز — gangraped در یک اتوبوس در حال حرکت — یک “اشتباه وحشتناک” است که شایستگی نمونه ،

“مردم در اینجا صحبت شده است Vinay Pawan و دیگر محکومین پس از این حادثه تاسف صورت گرفت و در 16 دسامبر. عمومی ترین بحث در حمایت از این اعتقاد وجود دارد که همچنین می گویند همه چیز در برابر عذاب و بپرسید که آیا این پایان تجاوز به عنف در هند. برخی نیز بپرسید که چرا دیگر تجاوز به عنف مجرم بودند اعدام شده اند” گفت: نزدیک چای-فروشنده.

“اما یک چیزی که همه ما به شدت احساس می کنم در مورد چگونه ما خانه نقاشی شده به عنوان بد توسط رسانه ها و دیگر مردم,” او اضافه شده است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>