دسامبر 16 gangrape مورد: محکومین به احتمال زیاد به دار آویخته شد فردا بعد از SC رد Pawan را درمانی دادخواست

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: مارس 19, 2020 12:57:21 pm

December 16 gangrape case, December 16 gangrape case convicts, December 16 gangrape convicts hanging, December 16 gangrape case convicts hanging, Supreme Court, Supreme Court on December 16 gangrape case, India news, Indian Express چهار مجرم — موکش سینگ (32), Pawan گوپتا (25), Vinay شارما (26) و آکشی کومار سینگ (31).

روز پنج شنبه دادگاه عالی junked به درمانی درخواست ثبت شده توسط Pawan گوپتا یکی از چهار مجرم در دسامبر 16 gangrape-پرونده قتل. نیمکت رهبری عدالت N V Ramana گفت: “به نظر ما هیچ مورد ساخته شده است”.

در تقاضای خود را گوپتا ادعا کرد که او یک نوجوان در زمان ارتکاب جرم.

اخراج از درمانی درخواست می آید یک روز قبل از حلق آویز از چهار محکومین — موکش سینگ (32), Pawan گوپتا (25), Vinay شارما (26) و آکشی کومار سینگ (31). محکومین در حال برنامه ریزی به دار آویخته در 5.30 بعد از ظهر در 20 مارس.

اعدام حکم مرگ شده است معوق سه بار تا کنون با توجه به تاخیر ایجاد شده توسط محکومین تلاش برای اگزوز تمام راه حل های قانونی در دسترس به آنها.

دقیقه پس از apex دادگاه را رد کرد, درمانی, درخواست مادر مقتول گفت که دختر خود را دریافت کنید عدالت فردا. “دادگاه به آنها فرصت های بسیاری است که آنها را تبدیل به معتاد آوردن چیزی است که پیش از حلق آویز و دریافت آن به تعویق افتاد. در حال حاضر دادگاه های ما آگاه هستند از تاکتیک های خود را. او را به عدالت فردا,” او گفت:.

روز چهارشنبه دادگاه عالی دهلی نو تا به حال محفوظ است منظور خود را در یک دادخواست دیگر محکوم موکش سینگ به دنبال quashing از مجازات اعدام. سینگ منتقل دهلی HC به چالش کشیدن یک دادگاه دستور دادگاه رد تقاضای خود را که او در دهلی در زمان حادثه.

روز سه شنبه دادگاه کشیده بود تا Mukesh وکیل برای هدر رفتن زمان دادگاه و خواسته نوار شورای هند به او حساس و موها.

روز دوشنبه و سه اعدام محکومین منتقل دیوان بین المللی دادگستری جذاب به صورت فوری شنوایی برای جلوگیری از اعدام. سه محکومین — Vinay Pawan و Akshay — نقل مکان کرد و درخواست خود را از طریق وکیل AP سینگ خواستار اجرای حکم مرگ غیر قانونی است.

سینگ در طومار همچنین با اشاره به شیوع کروناویروس در دهلی نو بیان کرد که “این نیز مهم است به مربوط که در اینجا با توجه به پشت سر هم کیفیت هوا در جهان و COVID 2019 (coronavirus) نیز در دهلی شورای ملی مقاومت و کشورهای دیگر روبرو هستند اورژانس پزشکی…عملکرد دادگاه ها از دوشنبه 16.03.2020 باید محدود به امور فوری با چنین عضو نیمکت به عنوان ممکن است یافت می شود مناسب است. هر کس آگاه است از آنچه که اتفاق می افتد در (این) دنیا و همچنین در دهلی شورای ملی مقاومت در رابطه با آب و هوا. زندگی در جریان است کوتاه کوتاه پس چرا اعدام ؟ ” دادخواست بخوانید.

این درخواست اعلام کرد که Tihar مقامات زندان آماده می شدند اعدام چهار محکوم به اعدام محکومین در یک “عجله شیوه چنین شتابزده و پنهانی اعدام خواهد بود به سادگی غیر قانونی به عنوان ذکر شده در بالا سه مجرم هستند و در عین حال به سود قانونی خود را درمان.”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>