دسامبر 16 محکومین مجموعه به چسبیدن به در مارس 3

نوشته شده توسط آناند موهان J | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: فوریه 18 سال 2020 1:06:05 am

December 12 delhi gangrape case, 2016 delhi gangrape case, delhi rape death sentence, delhi gangrape court death row convicts دادگاه همچنین معوق تا تاریخ 17 فوریه تصمیم به رفع یک تاریخ به انجام اجرای حکم مرگ علیه محکومین — Pawan موکش سینگ (32), Vinay شارما (26) و آکشی کومار سینگ (31). (فایل)

دهلی دادگاه صادر تازه حکم مرگ خود را در مقابل محکومین در دسامبر 2012 gangrape و, پرونده قتل, مشاهده است که به تعویق انداختن حکم مرگ خواهد بود “موهن بمقدسات به حقوق قربانی برای expeditious عدالت”.

جلسات اضافی قاضی Dharmender رعنا مجموعه ای است از تاریخ اجرای این محکومین — Pawan گوپتا (25) موکش سینگ (32), Vinay شارما (26) و آکشی کومار سینگ (31) — 3 مارس در 6 هستم. تاریخ معوق شد دو بار قبلا با توجه به محکومین’ باقی مانده راه حل های حقوقی. در حال حاضر Pawan است و در عین حال به فایل شفابخش و رحمت دادخواست. Akshay نیز ابراز قصد به فایل نسیم رحمت دادخواست.

در سفارش ASJ رعنا نوشت: “نمی تواند وجود داشته باشد هر گونه نزاع با این گزاره که تحت حمایت ماده 21 در دسترس است به محکومین تا آخرین نفس. اما ماده 21 صرفا تضمین فرصتی برای محکوم محکومین به اعمال حقوق قانونی خود; اما این که آیا به استفاده یا عدم استفاده از این فرصت را از انتخاب است از محکوم کرد.”

پس از سفارش اعلام شد مادر مقتول گفت: “من خوشحال هستم که دادگاه تعیین کرده است تاریخ اعدام. از آن شده است به تعویق افتاده دو بار; امیدوارم محکومین را در حال حاضر قطع است.”

خارج Patiala House دادگاه چندین بستگان مجرم اعتراض علیه این تصمیم. Vinay مادر گفت: “چرا چسبیدن به آنها را? آنها باید با توجه به انتخاب به اصلاحات. ما نمی گویم اجازه دهید آنها را به حبس ابد کافی نیست?”

ویژه دادستان عمومی و انقلاب راجیو موهان به دادگاه گفت که محرومیت یک محکوم رحمت دادخواست از سه تن دیگر رد شده اند توسط رئیس جمهور و بدون برنامه بود و در انتظار قبل از او و یا دیوان عالی کشور وجود دارد از این رو بود که “هیچ مانعی در دادگاه به اجرای تازه حکم مرگ”.

Vrinda Grover که به نظر می رسد از طرف Mukesh بود مرخص توسط دادگاه پس از او گفت: محکوم آرزو به شرکت های مختلف مشاوره ،

Mukesh مادر Ram بای تا به حال نیز نقل مکان کرد و برنامه های مختلف مشاوره ، ASJ رعنا پرسید بای “او (Vrinda) شده است به دنبال پس از خود را مورد. او تا به مبارزه برای شما. چرا شما می خواهید به تغییر؟”

بای با این حال گفت: ASJ: “لطفا به من حکم اعدام است. شما خدای من در حال حاضر.”

سپس دادگاه منصوب مدافع راوی قاضی به عنوان Mukesh جدید مشاوره. قاضی که همچنین نشان دهنده محکوم Pawan گفت: دادگاه که Pawan در نظر دارد به حرکت درمانی دادخواست و رحمت درخواست.

اما ASJ رعنا مشاهده شده است که این قانون تجدید نظر از حکم اخراج شد توسط دادگاه راس و حتی پس از گذشت 33 ماه اگر Pawan ثبت نکرده خود درمانی یا رحمت دادخواست و سپس آن را ممکن است استنباط است که محکوم است یا “راضی apex حکم دادگاه و یا او به سادگی علاقه مند صرفا به تاخیر انداختن دادگاه”.

“محکوم Pawan نمی شود مجاز به شکست می رسد از عدالت به سادگی با امید بستن به باقی می ماند تنبل,” سفارش خواندن.

AP سینگ که به نظر می رسد برای محکومین Akshay و Vinay گفت: دادگاه “Vinay رنج می برند از حاد بیماری های روانی و, بنابراین, حکم اعدام نمی تواند انجام شود.”

سینگ همچنین به دادگاه گفت که او را به یک فایل “تازه پر رحمت دادخواست برای Akshay پس در اوایل رحمت دادخواست با توجه به فقر و جهل کامل حقایق نمی تواند به ارمغان آورد قبل از رئیس جمهور هند”است.

دادگاه اما پیدا نکردم هر شایستگی در Vinay ادعای بیماری روحی و روانی پس از آن perused پزشکی گزارش تهیه شده توسط ارشد پزشکی افسر Akesh Narade در ژانویه 30, که گواهی که Vinay بود “روانی به خوبی تنظیم شود”.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر