نوشته شده توسط Pritam Pal Singh | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: فوریه 6 2020 1:07:42 am

Delhi 2012 gangrape, December 2012 gangrape, December 2012 gangrape convict, December 2012 gangrape convicts hanging, India news, Indian Express پس از شکست این مرکز و دولت دهلی نو منتقل شد دیوان عالی کشور در برابر رد خود را درخواست.

دادگاه عالی دهلی روز شنبه ثابت هفت روز مهلت برای چهار محکوم به اعدام محکومین در دسامبر 16 gangrape-پرونده قتل به اگزوز راه حل های قانونی موجود در قانون و حکم داد که “حکم مرگ از همه محکومین به اعدام شد اما نه به طور جداگانه”.

“نمی توان آن را مورد مناقشه است که همه محکومین یافت شده اند به جرم یک جرم شنیع تجاوز به عنف همراه با استخوان دلسرد کننده قتل یک دختر جوان که شوکه وجدان جامعه” عدالت سورش کومار Kait گفت.

وی افزود: حکم مرگ بود تبدیل هم به عنوان مجرم از همان جرم را نمی توان به طور جداگانه به دار آویخته: “تا زمانی که زندگی طول می کشد آن را وظیفه و تلاش دادگاه را به مفاد قانون اساسی ما یک معنی است که جلوگیری از درد و رنج انسان و تخریب است.”

“بنابراین ماده 21 که مربوط به همان اندازه در مرحله اجرای حکم اعدام به عنوان آن را در فترت میان اعمال که حکم و اجرای آن… همه روش مهم نیست که چه مرحله ای باید عادلانه و منطقی” قاضی گفت.

عدالت Kait را رد کرد و این مرکز درخواست تجدید نظر در برابر یک دهلی دادگاه ژانویه 31 سفارش ماندن اعدام محکومین — موکش سینگ, Pawan Gupta, Vinay Sharma and Akshay Kumar Singh — تا سفارشات بیشتر اما به آنها این قدرت برای مقابله با این وضعیت پس از هفت روز “طبق قانون و بدون تاخیر”.

او اظهار داشت که محکوم Mukesh نمی تواند تفکیک تنها به خاطر او بوده است صمیمانه پس از درمان.

دادگاه همچنین ابراز نارضایتی بیش از دولت و مقامات برای عدم به مراحل پس از 5 مه 2017, زمانی که دیوان عالی کشور اخراج کرده کیفری تجدید نظر از محکومین. “هیچ کس تا به حال به زحمت از اجرای حکم مرگ. همه مقامات در انتظار بودند و در حال خواب از ماه مه سال 2017 گفت:” دادگاه.

در ابتدا چهار نفر بودند به دار آویخته شد در 22 ژانویه بود که بعدا ثابت برای تاریخ 1 فوریه. دادگاه دستور دادگاه نمی تواند اجرا شود به عنوان برخی از محکومین بودند خود را به ورزش راه حل های حقوقی. دادگاه تا به حال به تعویق افتاد اجرای حکم مرگ گفت: نمی توانیم به تبعیض علیه اعدام محکوم را در دستیابی به راه حل های حقوقی.

پس از شکست این مرکز و دولت دهلی نو منتقل شد دیوان عالی کشور در برابر رد خود را درخواست.

همانطور که در حال حاضر Mukesh خسته است همه راه حل های حقوقی. این درمانی دادخواست توسط Vinay و Akshay رد شده اند توسط دادگاه راس. رئیس جمهور رام نات Kovind را رد کرده و درخواست رحمت از Vinay در فوریه 1 و Akshay در روز چهارشنبه.

Pawan است و در عین حال به فایل خود درمانی و رحمت دادخواست.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im