توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: ژانویه 31, 2020 6:19:05 pm

Dec 16 gangrape case: Delhi court stays execution of four convicts until further orders چهار مجرم موکش سینگ (32) گوپتا (25), Vinay شارما (26) و آکشی کومار سینگ (31) برنامه ریزی شده بود به دار آویخته شد در ساعت 6 صبح در دهلی Tihar زندان در روز شنبه, آوریل 1.

یک دادگاه دهلی روز جمعه ماند اعدام چهار مجرم در دسامبر 16, 2012 gangrape و پرونده قتل تا سفارشات بیشتر.

چهار مجرم موکش سینگ (32) گوپتا (25), Vinay شارما (26) و آکشی کومار سینگ (31) برنامه ریزی شده بود به دار آویخته شد در ساعت 6 صبح در دهلی Tihar زندان در روز شنبه, آوریل 1.

پیش از آن در روز دادگاه عالی تا به حال رد درخواست ثبت شده توسط یکی از چهار مجرم در دسامبر 16 gangrape مورد به دنبال یک بررسی از آن جهت رد او juvenility ادعا می کنند. این بررسی که در زمینه پیش از آن در روز توسط Pawan گوپتا گرفته شد تا برای در نظر گرفتن توسط یک نیمکت متشکل از قضات R Banumathi Ashok دارند بوشان و S Bopanna.

“وکیل از محکومین AP سینگ من به چالش کشیده و گفت که این حکم هرگز اجرا شود. من ادامه خواهد داد من مبارزه. دولت را مجبور به اجرای محکومین,” آشا دوی مادر قربانی به نقل از به نقل از خبرگزاری ANI.

روز چهارشنبه دادگاه راس تا به حال رد دادخواست توسط یکی از محکومین به چالش کشیدن طرد از رحمت او درخواست توسط رئیس جمهور Ram, Nath Kovind. یک نیمکت دادگستری R Banumathi عدالت Ashok بوشان و عدالت A S Bopanna تبدیل محکوم موکش سینگ‘s مجادلات و گفت: “در نتیجه ما نمی پیدا کردن هر زمین برای ورزش از نظر قضایی از سفارش رئیس جمهور هندوستان…”. در درخواست خود را Singh ادعا کرده تمام مواد مربوطه مورد نیاز برای فعال کردن رئیس جمهور به یک تصمیم بود قرار داده و نه قبل از او.

مورد قدمت آن به دسامبر 16, 2012, زمانی که 23 سال زن شد gangraped و حمله در داخل یک اتوبوس در حال حرکت در شرق دهلی توسط شش نفر قبل از پرتاب در جاده ها است. او در دسامبر 29, 2012 در بیمارستانی در سنگاپور است.

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de