Dec 16 gangrape مورد: محکوم Akshay سینگ حرکت می کند دادگاه به دنبال ماندن در حکم اعدام

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: فوریه 29, 2020 6:31:52 pm

December 12 delhi gangrape case, 2016 delhi gangrape case, delhi rape death sentence, delhi gangrape court death row convicts یک دادگاه تعیین کرده است اعدام چهار مجرم در این مورد در ساعت 6 صبح در مارس 3. (فایل)

آکشی کومار سینگ یکی دیگر محکوم در دسامبر 2012 gangrape مورد سهشنبه نقل مکان کرد و یک درخواست در یک دادگاه دهلی به دنبال ماندن در حکم اعدام برنامه ریزی شده در مارس 3, PTI گزارش شده است. سینگ ادعا کرد که رحمت دادخواست که او قبل از ثبت جمهور بود و هنوز در انتظار.

یک مدافع P Singh ظاهر می شود برای سینگ به دادگاه گفت که او در اوایل رحمت دادخواست که اخراج شد توسط رئیس جمهور Kovind نیست باید کامل حقایق است.

تازه خود را درخواست می آید یک روز پس از Pawan Kumar Gupta منتقل درمانی دادخواستی در دیوان عالی کشور جمعه و به دنبال تخفیف از اعدام به حبس ابد. او تنها مجرم که هنوز خسته خود راه حل های قانونی از تشکیل پرونده درمانی دادخواست— آخرین درمان های قانونی موجود به یک فرد است.

در همین حال دادگاه به دنبال پاسخ Tihar زندان توسط مقامات یک روز قبل از اعدام آنها.

یک دادگاه تعیین کرده است اعدام چهار مجرم در این مورد در ساعت 6 صبح در مارس 3.

در دسامبر 16, 2012, 23 ساله فیزیوتراپی کارآموز شد تجاوز و حمله وحشیانه در یک حرکت اتوبوس در جنوب دهلی نو است. او پس از دو هفته است. شش نفر از جمله چهار مجرم و یک نوجوان بود به عنوان متهم کرده است.

رام سینگ ششم را متهم کرد که گفته می شود خودکشی در Tihar زندان روز پس از شروع به محاکمه در مورد. و نوجوانان منتشر شد در سال 2015 پس از گذراندن سه سال در یک تادیبی صفحه اصلی.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>