Dec 16 دهلی gangrape محکومین مجموعه به قطع اوایل صبح امروز

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط آناند موهان J Pritam Pal Singh | منتشر شده در تاریخ: مارس 20, 2020 4:57:07 am

Delhi 16 gangrape case hanging, Delhi 16 gangrape hanging, Delhi 16 gangrape murder convicts, Tihar jail, Tihar Jail December 16 مرگ حکم از محکومین شده بود باقی ماند سه بار در اوایل بیش از انتظار راه حل های حقوقی. (اکسپرس عکس)

چهار مجرم در دسامبر 16, 2012, gangrape و قتل به دار آویخته شد در Tihar زندان در 5.30 بعد از ظهر جمعه پس از دادگاه عالی, دادگاه عالی نیز به عنوان یک دادگاه بدوی در پایتخت در روز شنبه را رد کرد و درخواست خود را به دنبال یک باقی بماند.

در اواخر شب جلسه دادگاه عالی دهلی نو برگزار شد که در این زمینه مطرح شده توسط مشاور از محکومان از جمله این که یکی از آنها یک نوجوان در حال حاضر شده است رسیدگی دادگاه است.

دسامبر 16 gangrape دار: به دنبال به روز رسانی های زنده در اینجا

این جلسه در اجرای حکم مرگ از Mukesh (31), Pawan گوپتا (24), Vinay شارما (25) و آکشی کومار سینگ (33) جمع شده بودند سرعت پنج ماه پیش و پس از قربانی مادر نقل مکان کرد و یک نرم افزار برای تغییر مورد از خالی دادگاه که در آن موضوع باقی مانده بود بی سابقه برای ماه می باشد.

خود حکم مرگ شده بود باقی ماند سه بار در اوایل بیش از انتظار راه حل های حقوقی.

یک نیمکت دادگستری Manmohan و عدالت Sanjeev Narula مشاهده شده است که محکومین’ در انتظار درخواست در دادگاه های مختلف و مجامع به عنوان یک زمین به ماندن اعدام شد قابل دفاع در قانون است.

دادگاه عالی به منظور درخواست تجدید نظر توسط سه نفر از محکومین در برابر یک دادگاه داوری که کاهش یافته است به ماندن اعدام.

ایستاده مشاور (کیفری) Rahul Mehra ظاهر می شود برای دولت دهلی نو و Tihar زندان مقامات مخالف خود تجدید نظر و خواست دادگاه عالی به اخراج آن طوری که “اعدام برای فردا (جمعه) ممکن است را تایید کرد”.

در طول روز جلسات اضافی قاضی Dharmender رعنا در حالی که تلفظ این منظور در یک برنامه چهار آغاز شده با یک سوال: “هنگامی که محکومین دیدار با خالق ابدی خود را برای توبه?”

ASJ رعنا گفت: “مسئله شده است pestering وجدان جامعه در گذشته برای برخی از زمان” و “زمان مصرف شده توسط فرایند قانون است و حتی منجر به برخی از صداهای مختلف به timorously سوال بسیار کارآمدی حکومت قانون”. “اجازه دهید من اطلاع همه مشکوک روح است که در این سرزمین بزرگ از گوتام بودا و گاندی قانون و نه تند و شدید اراذل و اوباش ذهنیت تصمیم می گیرد سرنوشت حتی بیشتر رنجور جنایتکاران و زشت ترین جنایات است.”

پس از سفارش تلفظ شد که مادر مقتول به خبرنگاران گفت: “من صبر کردم برای هفت سال برای این روز است. دختر من روح خواهد پیدا کردن صلح.”

Akshay که به تازگی ثبت یک دادخواست طلاق در دادگاه محلی در بیهار و منتظر با پسرش در خارج از دادگاه را شکست و غش به طور خلاصه. بعد از ضرب و شتم خودش با دمپایی او گفت: “من نمی خواهم به زندگی می کنند. من می خواهم خودم را بکشم.”

وقتی جلسه شروع شد و یک P Singh, وکیل برای محکومین Akshay Pawan و Vinay ارائه یک لیست از انتظار دادخواست به دنبال آن رسیدگی شود موکول سینوسی می میرند.

سینگ به دادگاه گفت که او تا به حال ثبت یک دوم نقد و بررسی دادخواست و درمانی درخواست از طرف Pawan به عنوان به خوبی به عنوان یک شکایت کیفری علیه Mandoli مقامات زندان. او همچنین گفت: یک درخواست با NHRC دوم رحمت دادخواست با رئیس جمهور هند, طلاق دادخواست توسط Akshay را یک حکم دادخواست با کمیسیون انتخابات و دو تجدید نظر کیفری و تجدید نظر قبل از دادگاه بین المللی دادگستری در انتظار بودند.

سینگ گفت: Pawan بود و در عین حال به سود خود درمان های قانونی طبق ماده 72 قانون اساسی که مربوط به رئیس جمهور قدرت به اعطای عفو. این وکیل همچنین گفت: دادگاه که حکم اعدام نیاز به ماند به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. “در همه دادگاه ها هستند بسته است. ما نمی توانیم حتی فتوکپی.”

ویژه دادستان عمومی Irfan Ahmad و راجیو موهان کرد که “مجرم محکوم شد عمدا تاخیر در اتخاذ تاکتیک”.

دادگاه مشاهده شده است که Akshay و Pawan نمی انتخاب کردن برای به چالش کشیدن طرد از رحمت خود دادخواست با وجود فرصت کافی و که آن را پیدا کنید, هر گونه شایستگی در مشاجره در مورد تعلیق پس از آن رحمت دادخواست.

ASJ رعنا گفت که “محکوم محکوم نمی شود مجاز به خنثی دادگاه… به سادگی با امید بستن به باقی می ماند تنبل. این مورد جایی محکوم است یا بی اطلاع از حقوق خود و یا قادر به اعمال آنها می خواهند کمک های حقوقی”.

دادگاه عالی بیش از حد رد دادخواست توسط سه نفر از محکومین در طول روز.

شش قاضی نیمکت از قضات N V Ramana, Arun Mishra, R F نریمان R Banumathi Ashok دارند بوشان و S Bopanna رد درمانی درخواست ثبت شده توسط Pawan و گفت: “به نظر ما هیچ مورد ساخته شده است”.

یکی دیگر نیمکت از قضات R Banumathi Ashok دارند بوشان و S Bopanna, رد دادخواست توسط Akshay به چالش کشیدن رئیس جمهور را رد رحمت خود را درخواست. Akshay نیز به اتهام شکنجه در زندان و مطبوعات مصاحبه های داده شده توسط برخی از رهبران تحت تاثیر قرار داده بود تصمیم با رئیس جمهور است. او را مشاهده کنید اولین رحمت دادخواست در تاریخ 31 ژانویه تا به حال پس از آن ادعا کرد که آن ناقص بود و فرستاده شده یک دوم در مارس 18.

در ادعای خود در مورد شکنجه در دادگاه گفت: آن را در حال حاضر گفت که این نمی تواند یک زمین برای بررسی کرد. همچنین گفت: “… این نمی توان گفت که رئیس جمهور هند شد و تحت تاثیر مصاحبه های منتشر شده در روزنامه ها”.

یک نیمکت رهبری عدالت R Banumathi رد دادخواست توسط Mukesh که معتقد بود که هیچ نظر مناسب از شواهد.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>