افزایش شمار تلفات 5 در سنگ معدن بدبختی در Sonbhadra به عنوان نجات عملیات پایان

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

مرگ و میر در غار در یک معدن سنگ در بیلی Markundi از Sonbhadra در شرق اوتار پرادش افزایش به پنج روز یکشنبه به عنوان عملیات نجات به پایان رسید, مقامات گفت.

“NDRF تیم متشکل از 40 امدادگران بهبود پنج جسد از معدن در یک عملیات امداد و نجات که در رفت و بیش از 38 ساعت” NDRF بازرس Neeraj کومار گفت:, و اضافه کرد که این تیم انجام جستجو کامل در نقطه ای. عملیات امداد و نجات است که در این سایت.

یک افسر ارشد پلیس گفت که دو جسد کشف شد در روز شنبه در حالی که سه جسد کشف شد در ساعات اولیه روز یکشنبه ،

بدن Surendra Gond (25) و Chhote لعل Gond (45) بدست آمده در روز شنبه و گلاب Gond رم Prahalad Gond و Shivcharan Gond, (هر سه در گروه سنی 35 تا 45 سال) بدست آمد در یکشنبه, او گفت:.

در شب جمعه دو نفر به شدت مجروح شدند در یک غار در در معدن.

یک افسر پلیس گفت که یک شاهد عینی به آنها گفت که سنگ شکستن و حفاری بود و در جریان در معدن سنگ. حدود هشت کارگران مشغول به کار بودند در معدن که سه سنگ بزرگ به طور ناگهانی سقوط از بالای یک مجاور معدن به دام انداختن کارگران و باعث وحشت.

پلیس گفت که یک تیم از ابرا ایستگاه پلیس رسیده نقطه و نجات سه کارگر که به دام افتاده بودند در زیر سنگ و با عجله آنها را به یک بیمارستان در ابرا نیروگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>