مرگ و میر ناشی از زلزله در مکزیک افزایش می یابد به 6; صدها خانه آسیب دیده

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

بزرگی 7.4 زلزله لرزاند که در جنوب مکزیک رفت و آمد مکرر از هواتولکو کشته شدن دست کم 6 نفر آسیب دیده و صدها خانه و چهار سایت های باستان شناسی و به طور موقت قطع برق به بیش از 2.4 میلیون نفر, مقامات گفت.

این زمین لرزه که زده در 10:29 صبح (11:20 صبح شرقی) نیز باعث مختصری آتش سوزی در یک پالایشگاه نفت در سواحل اقیانوس آرام در شهر سالینا کروز.

ملی حفاظت مدنی مرکز گزارش شده و در مدت کوتاهی قبل از نیمه شب است که یک ششم مرگ و میر ثبت شده بود در جنوب ایالت اوآخاکا که در آن حداقل 500 واحد مسکونی آسیب دیده بودند و استعماری دوران ساختمان های دولتی را ترک نشان داد.

حداقل شش نفر مجروح شدند از جمله دو در شهر مکزیک بیش از 300 مایل (500 کیلومتر) شمال از مرکز که در آن تکان دادن ارسال دهها هزار نفر از مردم در حال فرار را به خیابان.

کلیساها پل ها و بزرگراه ها نیز دچار آسیب در طول زلزله بود که به دنبال آن صدها پس لرزه بسیاری از آنها کوچک است.

در شهر واتیکان در چهارشنبه فرانسیس دعا برای قربانیان زلزله.

“دیروز خشونت زلزله جنوب مکزیک باعث قربانیان صدمات و آسیب های زیادی. بیایید برای آنها دعا کنید. ممکن است کمک خدا و برادران ما به آنها قدرت و پشتیبانی. برادران و خواهران من بسیار به شما نزدیک است,” او گفت: در هفته مخاطبان عام.

آن احساس می شد در گواتمالا و در سراسر جنوب و مرکز مکزیک.

در هواتولکو پشت گذاشته, ساحل, مقصد شناخته شده برای گشت و گذار و محافظت coves زلزله زدم کالاهای کردن قفسه ها و برخی از قلوه سنگ از ساختمان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>