مهلت Aug 15 برای Covid-19 واکسن غیر واقعی: هند فرهنگستان علوم

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

این بنگلور-بر اساس هندی آکادمی علوم گفته است که هند در شورای تحقیقات پزشکی را (ICMR) با هدف راه اندازی یک واکسن برای coronavirus عفونت اوت 15 است که به سادگی “خام” و همچنین “غیر واقعی”.

اعتراف به این که وجود دارد بسیار مهم است و نیاز فوری برای یک واکسن برای جلوگیری از گسترش این بیماری در بدن از دانشمندان گفت که توسعه یک واکسن برای استفاده در انسان نیازهای علمی و انجام آزمایش های بالینی انجام شده در تلوتلو خوران.

“اداری مصوبات می توان به تسریع اما “علمی فرآیندهای آزمایش و جمع آوری داده ها را در یک زمان است که نمی توان با عجله و بدون به خطر انداختن استانداردهای علمی ظلم” این IASc گفت: در بیانیه ای در روز دوشنبه.

همچنین به عنوان خوانده شده | هند نژادها انتشار بومی Covid-19 واکسن اوت 15

همچنین با اشاره به ICMR نامه که می گوید “این است که پیش بینی برای راه اندازی این واکسن برای سلامت عمومی استفاده از آخرین ماه اوت 15 سال 2020 پس از اتمام تمامی آزمایشات بالینی”.

هندی شورای تحقیقات پزشکی در همکاری با بهارات بیوتکنولوژی هند محدود خصوصی شرکت داروسازی است که به طور مشترک در حال توسعه یک واکسن علیه coronavirus یا Covid-19. هدف از اوت 15 تعیین شده است توسط ICMR برای راه اندازی این واکسن در کشور

هر چند دانشمندان بدن با استقبال از توسعه یک نامزد واکسن آن را احساس می کند که این ایده است که “غیر واقعی” بیانیه ای گفت:.

همچنین به عنوان خوانده شده | 15 مرداد آخرین مهلت برای Covid-19 واکسن دندانه دار ICMR اعتبار: کارشناسان

“اما به عنوان یک بدن از دانشمندان از جمله بسیاری از کسانی که درگیر در تولید واکسن – IASc به شدت معتقد است که اعلام جدول زمانی است خام. این جدول زمانی مطرح شده غیر واقعی امیدها و انتظارات در ذهن مردم ما کردند.”

به دنبال راه اندازی یک بومی Covid-19 واکسن اوت 15 ICMR نوشته بود برای انتخاب موسسات پزشکی و امکانات به سرعت در مسیر کارآزمایی بالینی مصوبات برای واکسن نامزد شده است.

کارشناسان بهداشت هم هشدار داد در برابر شتاب روند توسعه Covid-19 واکسن و تاکید کرد که آن را در همراهی با جهان هنجارهای پذیرفته شده به سرعت در مسیر توسعه واکسن برای بیماری های همه گیر بالقوه است.

این IASc گفت: دادگاه برای یک واکسن شامل ارزیابی ایمنی (فاز 1 آزمایش) و اثربخشی و عوارض جانبی در دوز مختلف سطح (فاز 2 trial) و تایید ایمنی و اثر بخشی در هزاران نفر از افراد سالم (فاز 3 trial) قبل از انتشار آن برای استفاده عمومی است.

مطالعات بالینی برای یک نامزد واکسن نیاز به مشارکت سالم داوطلبان انسانی. بنابراین بسیاری اخلاقی و مصوبات قانونی باید به دست آمده قبل از شروع محاکمات آن اضافه شده است.

این IASc هشدار داد که پاسخ ایمنی بدن معمولا چند هفته به منظور توسعه و اطلاعات مربوطه جمع آوری باید زودتر.

“علاوه بر این داده های جمع آوری شده در یک مرحله باید به اندازه کافی تجزیه و تحلیل قبل از اینکه مرحله بعدی می تواند آغاز شود. اگر داده ها در هر مرحله غیر قابل قبول است و سپس کارآزمایی بالینی است و نیاز به فورا سقط” را گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>