روز پس از راجستان HC استراحت برای Sachin خلبان و دیگر شورشی کنگره MLAs,…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

این راجستان مجمع سخنران CP جوشی به نام برای یک کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه. این حرکت در می آید یک روز پس از دادگاه عالی به یک تاخیر به Sachin خلبان و 18 دیگر مخالف کنگره MLAs تا جولای 24.

جوشی برگزار خواهد شد کنفرانس مطبوعاتی خود را در اقامتگاه رسمی در جیپور مدنی خطوط در روز یکشنبه است.

او قبلا توافق به تسلیم هر گونه اقدام علیه شورشی MLAs تا 5:30 بعد از ظهر روز جمعه (جولای 24) پس از دستور دادگاه است.

جوشی خدمت کرده بود متوجه به این شورشی MLAs پس از شکایت از حاکم کنگره که آنها باید رد صلاحیت شود از مجلس برای هجوم یک مهمانی شلاق است.

خلبان و دیگر مخالف MLAs به چالش کشیده رد صلاحیت متوجه حرکت دادگاه روز جمعه گذشته. تقسیم نیمکت از رئیس دادگستری Indrajit Mahanty و Prakash Gupta شنیده مورد در روز دوشنبه و سه شنبه. پس از اتمام جلسه روز دوشنبه دادگاه گفت: آن را تلفظ سفارش آن در روز جمعه و درخواست سخنران به گسترش خود را آخرین مهلت برای پذیرش پاسخ از MLAs به اعلامیه.

بلندگو و دو بار قبل از معوق خود را آخرین مهلت برای اقدام در این اعلامیه به عنوان دادگاه ادامه داد: فراتر از زمان مورد انتظار.

Mukul Rohatgi استدلال از طرف خلبان به ذکر است که دادگاه عالی قدرت در این مورد نمی توان محدود است و آن را دارای صلاحیت برای رسیدگی بر این موضوع است.

“Kihoto حکم قابل اجرا نیست در این مورد. هر قضاوت به عنوان خوانده شده همراه با حقایق رایج در آن صورت” Rohatgi نگهداری می شود.

Rohatgi نیز نگهداری می شود که بلندگو را به منظور صدور اعلامیه می رود در برابر دهمین برنامه از قانون اساسی است.

Rohatgi ذکر است که در حالی که در یک طرف 19 کنگره MLAs (از جمله خلبان) داده شد تنها سه روز توسط سخنران پاسخ به این اعلامیه از سوی دیگر شکایت توسط BJP را مادان Dilawar در مورد شش turncoat MLAs که در سمت چپ BSP به عضویت کنگره در عین حال شنیده می شود.

Rohatgi ادعا کرد که مجموعه مقالات “reek از malafides”.

“ذهن شما ما را در وسط Covid–19 و تنها سه روز زمان داده شده است برای پاسخ” Rohatgi گفت.

تعویق بودن تفسیر به عنوان یک استراحت برای خلبان اردوگاه.

پس از بحث از Rohatgi و مرهم کنگره رهبر Abhishek مانو Sanghvi استدلال مورد از طرف دولت راجستان.

“خلبان درخواست زودرس است. آن را نمی, نگهداری,” او گفت:. Singhvi را مشاجره بر اساس این واقعیت است که سخنران است adjudicated در این موضوع تا کنون.

Prateek Kasliwal مشاوره برای Joshi گفت: “این غلط است که متهم سخنران بودن مغرضانه. آن است تا به سخنران به تصمیم می گیرید که موضوع او را برای اولین بار. در صورتی که استدلال مجاز است و سپس مردم شروع به سوال که چرا دادخواست خود را ندارد نظر گرفته شده است ، تمام استدلال به این نتیجه رسیده اند.”

Mahesh جوشی, کنگره’ رئیس شلاق تا به حال به دنبال رد صلاحیت شورشی MLAs از sssembly خود را به دلیل پرهیز از CLP دیدار خواهد کرد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>