روز پس از حمله به جرم ازدواج, رویداد, VHP مدعی پلیس انفعال

توسط: اکسپرس سرویس خبری | Kolkata | انتشار: 4 فوریه سال 2020 5:04:32 am

Vishva Hindu Parishad, hindu outfits, malda mass marriages, kolkata news, latest news این Vishva هندو Parishad (VHP) (فایل)

این Vishva هندو Parishad (VHP) در روز دوشنبه متهم پلیس از انفعال در طول اتهام حمله به جرم آن رویداد ازدواج در Malda منطقه و خواستار عمل قوی در برابر miscreants.

به عنوان بخشی از آن به طور منظم در برنامه SC/ST و قبیله ای کمربند های VHP تا به حال در یکشنبه سازماندهی توده مراسم عروسی برای فقیر در یک Malda ایجاد کرد. با این حال جناح راست لباس ادعایی که miscreants از Jharkhand Desam حزب مختل رویداد در حضور پلیس. “ما تا به حال گرفته شده با کسب اجازه از مقامات را برای این برنامه و پلیس در حال حاضر در محل. با وجود این مراسم مورد حمله قرار گرفت توسط سرسپردگان از Jharkhand Desam ،

این Mamata بانرجی دولت پلیس ایستاده بود به عنوان قطع تماشاگر. ما تقاضا قوی عمل در برابر مهاجمان به جرم ازدواج 133 قبیله ای زوج” گفت: VHP همه-هند معاون وزیر Achchutanand Kar. یک افسر ارشد پلیس گفت که پلیس به دنبال این موضوع است.

“ما شکایت پلیس خواستار فوری دستگیری مجرمان. در غیر این صورت ما مجبور خواهد شد برای انجام یک دولت گسترده ای در اعتراض به,” او اضافه شده است. سخنگوی Jharkhand Desam و Trinamool کنگره بودند نظر در دسترس نیست.

📢 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر