روز بعد از 24 تست مثبت در مرتا سبزی بازار مدتها وحشت فروشندگان و…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

مرتا: یک روز پس از 24 نفر از مرتا را Naveen مندی آزمایش بیماری کروناویروس (Covid-19) مثبت و وحشت است گریبانگیر هر دو فروشندگان و خریداران در این شهر است.

روز دوشنبه مندی عینک خلوت نگاه کنید به عنوان بسیاری از ترس فروشندگان تصمیم گرفته اند برای باز کردن مغازه های خود را برای چند روز آینده قانع کننده مقامات منطقه در نظر گرفتن تغییر بازار به دو یا سه موقت سایت های دیگر در تلاش برای حفظ یک منبع بی وقفه از میوه ها و سبزیجات و همچنین شدت اجرا اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای.

برخی از خریداران نیز آغاز شده احتکار, پیش بینی افزایش قیمت با توجه به عدم قطعیت حاکم بر عرضه میوه و سبزیجات.

Poonam شارما یک زن خانه دار بود و پرده. “من نگردند تا در پیاز سیب زمینی و سبزیجات سبز که باید آخر من به مدت حداقل یک هفته است. قیمت به احتمال زیاد به موشک وار رفتن پس از مندی تعطیل بیش از Covid-19 ترساندن,” او گفت:.

او دلهره بود و بی اساس نیست. او زندگی در این شهر Ganga نگر محل که در آن بیش از یک دوجین از فروشندگان به فروش میوه و سبزیجات در روز است. اما در روز سه شنبه تنها دو فروشندگان در اطراف رفت و فروش سبزیجات و میوه ها و که بیش از حد در قیمت 30 درصد بالاتر از روز شنبه هنگامی که 24 جدید Covid-19 موارد مثبت به نور آمد.

یک فروشنده التماس درماندگی در مورد یک شبه افزایش قیمت سبزی. “مقامات منطقه باید لغو شود ما می گذرد. خوشبختانه تنها دو نفر از ما موفق به گرفتن برخی از میوه ها و سبزیجات به صورت روزانه ما مشتریان,” او گفت:.

نارندرا سینگ دولت-وزیر منصوب واگذار شده برای اجرای Naveen مندی که به عنوان درسی را در کانون Covid-19 موارد مثبت گفت: ترس معامله گران حاضر به باز کردن مغازه های خود را در روز سه شنبه.

“مقامات منطقه در حال جستجو برای دو-سه متناوب مکان برای مندی به تابع برای حداقل سه روز آینده در حالی که شدید sanitisation درایو راه اندازی خواهد شد برای پاک کردن بازار محل,” او اضافه شده است.

“عبور صادر شده به معامله گران و فروشندگان ایستاده لغو و آنهایی که تازه صادر خواهد شد و پس از مندی است که به طور موقت منتقل شده به مکان های جدید است. مقامات منطقه به دنبال موقت از مکان های که در آن میوه و سبزیجات می تواند به فروش می رسد در تلاش برای اطمینان حاصل شود که اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای می تواند به شدت اجرا” سینگ گفت.

شهرستان مرتا دادرس Satyendra کومار سینگ اعتراف کرد که حفظ و تامین بدون وقفه از میوه ها و سبزیجات در میان همه گیر به شمار یک چالش عظیم برای دولت های منطقه است. سبزیجات و میوه ها کالاهای ضروری. ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود که زنجیره تامین است مختل,” او گفت:.

Ashok Sonkar رئیس جمهور Naveen مندی سبزی معامله گران’ Association, است که در زیر صفحه اصلی قرنطینه پس از یک شخص که با این نسخهها کار در یک فروشگاه در مجاورت خود را مورد آزمایش قرار Covid-19 مثبت در روز دوشنبه.

“این یک وضعیت بی سابقه ای. معامله گران در حال اجرا می ترسم. کشاورزان در حال از بین بردن سبزیجات در مزارع خود. همه از جمله دولت است رنج می برند تلفات گسترده به این دلیل شیوع ویروسی” گفت: Sonkar.

او هم خواستار شدید sanitisation رانندگی در مندی و خواست معامله گران به آمده تا با یک برنامه ریزی در پشت سر هم با دولت های منطقه به اطمینان حاصل شود که هیچ اختلال در عرضه میوه و سبزیجات در این شهر است.

Sarfaraj انصاری دبیر Naveen مندی سبزی معامله گران’ Association گفت که بیش از 150 معامله گران فروشی کار در خارج از مندی و تا 4000 تهیه کردن به بخش های مختلف درسی. این مندی روزانه عرضه تخمین زده می شود به توقیف کامیونی حامل سیب زمینی و پیاز و گوجه فرنگی و حدود 4000 تن از سبزیجات سبز ،

منطقه مقامات بهداشتی یافت می شود که 24 نفر از مندی بودند Covid-19 مثبت پس از آنها انجام استخر آزمون در هر اوتار پرادش دولت پیشنهاد به انجام تهاجمی تست برای مسطح کردن منحنی.

اما روز دوشنبه تشخيص 24 جدید Covid-19 موارد باعث شده زنگ هشدار میان بسیاری از مشتریان در مرتا.

“من با استفاده از یک سطل در حالی که خرید سبزیجات و میوه ها از یک فروشنده و سپس شستن آنها گسترده است. این است که حداقل من می توانید انجام دهید برای اطمینان از اعضای خانواده من اصلا قرارداد عفونت ویروسی. سبزیجات و میوه ها از طریق تصویب چند دست قبل از رسیدن به پایان دادن به کاربر است و می تواند بالقوه حامل SARS-CoV-2 است که باعث Covid-19” گفت: Baj مشتری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>