جام دیویس نهایی به تعویق افتاد تا 2021

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

در این سال جام دیویس نهایی به صحنه در مادرید شده است به تعویق افتاد تا سال 2021 به دلیل COVID-19 گیر فدراسیون بین المللی تنیس (ITF) گفت: در روز جمعه. دوم فینال گل سرسبد تیم رقابت بازنگری شده در سال گذشته با اسپانیا کسب عنوان قهرمانی در مادرید Caja Magica در حال حاضر در ماه نوامبر 2021.

“این یک ناامیدی بزرگ برای همه ما که جام دیویس نهایی را برگزار نمی شود در سال 2020”, بارسلونا, فوتبال, بازیکن, Gerard Pique که Kosmos تنیس شرکت سرمایه گذاری کرده اند به شدت در این مراسم گفت: در یک بیانیه مشترک با ITF.

“ما نمی دانیم که چگونه این وضعیت خواهد شد در هر یک واجد شرایط ملت و یا اگر محدودیت در اسپانیا باقی خواهد ماند به اندازه کافی کاسته و به عنوان مثل آن است که غیر ممکن است برای پیش بینی این وضعیت در ماه های نوامبر و تضمین ایمنی از کسانی که سفر به مادرید.”

Kosmos همکاری این ITF به وصله پینه کردن رقابت هستند و به گاوآهن در 3 میلیارد دلار بیش از 25 سال است.

همان 18 ملل به واجد شرایط برای نهایی خواهد شد مسابقه در سال آینده هفته ای از رویداد.

اوایل روز جمعه ITF گفت: این افتتاحیه Fed Cup Finals که باید بازی شده در بوداپست در ماه آوریل تا به حال به تاخیر افتاده است تا همان زمان در سال آینده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>