دیوید بکهام با تشکر ‘شجاع’ بهداشت و درمان کارگران در COVID-19 مبارزه

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

بازنشسته ستاره فوتبال دیوید بکهام ابراز قدردانی نسبت به “شجاع بهداشت و درمان کارگران” که در حال کار خستگی ناپذیر و درمان بیماران مبتلا به COVID-19 در حال انجام همه گیر. Beckham نوشته شده یک ویدیو در Instagram که در آن او می تواند دیده می شود کف زدن برای سلامت کارگران همراه با بچه های خود. “خوشحال می شود قادر به گرد هم می آیند با کل کشور با تشکر از شجاع بهداشت و درمان کارگران و درخشان ما NHS کار خستگی ناپذیر در مبارزه با COVID-19 #ClapForOurCarers @victoriabeckham @romeobeckham @cruzbeckham #HarperSeven” او زیر نویس این ویدئو.

کل دنیا آمده است به وقفه میان مداوم شیوع کروناویروس. فعالیت های ورزشی را نیز گرفته یک ضربه بزرگ و تقریبا تمام حوادث شده اند به تعویق افتاده و یا لغو, از جمله بازی های المپیک است.

قبلا لیورپول مدیر Jurgen Klopp همچنین تشکر سلامت کارگران برای خدمات خود را. در یک ویدیو ارسال شده در لیورپول در توییتر رسمی رسیدگی به او گفت: “خودم کارکنان و همه بازیکنان از LFC می خواهم این فرصت را به ارائه یک پیام به می گویند با تشکر از شما برای همه مردم باور نکردنی است که کار در خدمات بهداشتی, تمام کارگران بهداشت و درمان وجود دارد.”

“این باور نکردنی آنچه شما انجام می دهند و به نمایندگی از همه ما در LFC, من می خواهم به می گویند با تشکر از شما – و یا چگونه ما می گویند در آلمان Vielen dank,” او اضافه شده است.

بیش از 5,00,000 مردم در سراسر جهان آلوده شده اند با رمان coronavirus و بیش از 24,000 مردم از دست داده اند و زندگی خود را با توجه به COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>