نوشته شده توسط Abhishek Angad | رانچی | به روز شده: مارس 11, 2020 9:03:28 pm

Jiten هنگ کنگ و Shanti دوی خواسته شد برای قرار دادن انگشت شست خود تصور در یک مقاله که اظهار داشت دختر خود نمی میرند از “گرسنگی اما از یک بیماری”. (تصویر نماینده)

دقیقه پس از دفن كردند خود را 17 سال در Bokaro را Tikhara روستا در Jharkhand, چهارشنبه, Jiten هنگ کنگ و Shanti دوی خواسته شد برای قرار دادن انگشت شست خود تصور در یک مقاله که اظهار داشت دختر خود نمی میرند از “گرسنگی اما از یک بیماری”. Panchayat mukhiya و Panchayat برای samiti عضو شد مصر در انگشت شست برداشت از زن و شوهر به عنوان “فشار نصب شده بر روی آنها را از بالا” پس از یک ویدئو ویروسی رفت که در آن هنگ کنگ برخاستیم و گفت که دخترش از گرسنگی درگذشت.

در این ویدئو همچنین افزایش نگرانی دولت های منطقه آن را به عنوان آمد در میان COVID-19 همه گیر و اتهام گرسنگی و مرگ در ماه گذشته.

“من غرق بود با درد و گریه. من نمی دانم آنچه در این نامه است. برخی از مردم در آمد و در زمان یک انگشت شست برداشت. من به دانستن این مطالب بعد از” هنگ کنگ گفت: هند اکسپرس از طریق تلفن.

هنگ کنگ همراه با همسر و دخترش بازگشته بود به Tikhara ایجاد کرد از همسایه رمگره منطقه پست-مستند موثر مارس 24 در شرایطی کار می کنند. او تا به حال انجام شده خود را “فلج” و “لال” دختر خود را بر روی شانه که وضعیت بدتر شده است.

هنگ کنگ تا به حال ذخیره کردن مقداری پول از کار و دخترش را از کارافتادگی و بازنشستگی ، “اما بسیاری از پول رفت و در دارو است که ما تا به حال از محلی, پزشکی, فروشگاه. با توجه به عدم وجود پول ما نمی تواند او را از نظر پزشکی بررسی می شود در یک بیمارستان” گفتند.

اعضای خانواده گفت: دختر خود را نمی تواند غذا خوردن برای چند روز و با معده پف کرده زیر که او درگذشت. “Makai ko pees ke uska paani bana k epilate ، Lekin wo توالت ناهی paati thi. حیوان خانگی mein گاز ho gaya غیرتها. تاخیر raha tha bhook se mar gayi (پس از ساخت ذرت رب ما استفاده می شود به او برخی از سوپ. اما او نمی تواند آن را بنوشید. معده او شد پف کرده. به نظر می رسید که او از گرسنگی).”

این نامه در ضمن گواهی است که مرگ اتفاق افتاده بود با توجه به یک بیماری حتی اگر 17 ساله را معاينات انجام نشده بود و نه هر دکتر تا به حال مورد بررسی قرار گرفت او پس از مرگ است.

در این نامه آمده است: “…Humne aanan fanan mein bhook se mrityu کی jankari diye. Jo صرف dwara galti ho gayi. Atah aapse nivedan hai ki صرف bayano ko chama karte رنگ رسانه های اجتماعی mein ویروسی پر kanooni karwayi ناهی karne کی kripa کی jaaye (در جواب ما گفت که او از گرسنگی درگذشت. من ساخته شده است یک اشتباه و از من درخواست بخشش من بیانیه در رسانه های اجتماعی است که تا به حال رفته ویروسی و درخواست شما را برای شروع هر گونه اقدام قانونی).”

Mukhiya Hemanti بس امضا شده در این نامه حاکی از این است که هنگ کنگ خواسته است برای بخشش. شوهر او (Mukhiya Pati) Daniram توتو گفت: “پس از فیلم رفته بود ویروسی وجود دارد فشار از بالا و…حتی BDO گفت: برای دریافت یک عبارت با یک انگشت شست برداشت.”

در این نامه همچنین دارای یک امضای Panchayat برای samiti عضو پارواتی Devi که نمی تواند رسید.

یک تماس و ارسال پیام به Bokaro DC Mukesh کومار نمی استخراج هر پاسخ.

کمیسیون ملی برای زنان در زمان ادراک از مرگ و خواسته Jharkhand دبیر کل (CS) را بخواهم سینگ برای پرس و جو. “یک دختر معلول در گذشت به علت گرسنگی در Jharkhand یک حادثه تاسف است. بیشتر ادعا که Panchayat آنها را مجبور به دادن انگشت شست چاپ است که مرحوم نیست مرگ به دلیل گرسنگی” به NCW توییتی.

هنگامی که تماس CS را بخواهم سینگ گفت: “من دریافت یک ایمیل از NCW. من خواسته اند برای به روز رسانی.”

برخی از فعالان محلی باید در ضمن با توجه 1000 تومان به خانواده و برخی از مواد غذایی بسته است. “کمک آمد پس از مرگ, اما ما نیاز به یک منبع مداوم از جیره. تلاش برای ایجاد یک جیره کارت در رمگره موفق نبود. ما وابسته به دیگران,” او اضافه شده است. هنگ کنگ امیدوار است که این مستند به پایان می رسد به طوری که او می تواند حرکت به عقب به رمگره.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im