Daniel Ricciardo آماده برای ‘هرج و مرج’ هنگامی که فرمول یک شروع می شود

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

استرالیا Daniel Ricciardo پیش بینی “هرج و مرج”, “زنگ” و “آدرنالین” باید 2020 فرمول یک فصل شروع در گذشته است.

جهانی گسترش coronavirus در حال حاضر منجر به 10 مسابقه از آنچه که شده است یک رکورد 22-رویداد قهرمانی بودن یا لغو و یا به تعویق افتاد.

مقامات در FIA, motorsport جهان حاکم بدن به امید راه اندازی این فصل در پشت درهای بسته در اتریش در جولای 5.

“(از آن خواهد شد) نوعی از هرج و مرج امیدوارم به شیوه ای کنترل شده,” رنو راننده گفت: رادیو بی بی سی و پنج زندگی می کنند.

“من واقعا ارجاع ماشین در همه جا. اما وجود دارد در حال رفتن به بسیار زنگ ترکیبی از احساسات و هیجان و اشتیاق.”Ricciardo انتظار از بحران در مزرعه اش در نزدیکی استرالیا غربی معتقد است دراماتیک فصل بازکن است که در چشم انداز در Red Bull Ring.

“هر کس در حال رفتن به آماده رفتن به,” او گفت:. “شما در حال رفتن به گرفتن برخی از بچه ها که انجام می دهد که سطح آدرنالین و دیگران که ممکن است.

“بنابراین شما در حال رفتن به گرفتن برخی از پررنگ سبقت برخی از اشتباه محاسبه ،

“شما در حال رفتن به یک کمی از همه چیز مطمئن هستم.” حتی اگر این بیماری همه گیر به معنی آن بوده است چند ماه پس از Ricciardo بود در یک مسیر مسابقه 30 ساله معتقد است تجربه خود را از هشت فصل پر از مسابقه جایزه بزرگ بدان معنی است که او خواهد شد در سمت راست وضعیت جسمی باید 2020 کمپین در نهایت در جریان است.

“اگر این بود که من برای اولین بار یا دو سال در F1, اگر من هنوز نه به طور کامل اقتباس به آن پاسخ من خواهد بود بله (آن را به من در زمان به دریافت استفاده می شود به رانندگی دوباره)” او گفت:.

“اما زمستان تست به طور معمول یک مرجع خوب. من چند زمستان testings روز یکی همیشه احساس مانند یک بیت از یک شوک به سیستم دوباره. و بیشتر زندگی حرفه ای من رفته است در کمتر از یک شوک است.

“Rookies اول-سال دوم-سال بچه ها آن را احساس می کنید کمی بیشتر.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>