Dalit مرد که گفته می شود مورد ضرب و شتم توسط پلیس برای پوشیدن یک ماسک می میرد در آندرا را Prakasam…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

آندرا پرادش دولت در روز چهارشنبه دستور داد یک کاوشگر به مرگ یک Dalit جوانان پس از او بود و گفته مورد ضرب و شتم شدید پلیس با پوشیدن یک ماسک صورت به عنوان بخشی از Covid-19 دستورالعمل در منطقه Prakasam.

این حادثه صورت گرفت در چیرلا شهر در جولای 18 و جوانان درگذشت به دلیل سر خود را آسیب اواخر سه شنبه شب. مرحوم شناخته شده به عنوان Yaricharla Kiran Kumar متعلق به Thomaspeta در چیرلا.

منطقه Prakasam سرپرست پلیس Siddharth Kaushal گفت: یک مورد ثبت شده بود در بخش 176 قانون دادرسی کیفری (مرگ وادار سازد).

“دستورالعمل های زیر از وزیر YS Jagan موهان ردی, Guntur محدوده بازرس کل پلیس J Prabhakar رائو منصوب شده است گنٹور منطقه اضافی سرپرست پلیس Gangadhar به عنوان تحقیقات ویژه مامور بررسی حادثه است. مورد واگذار شده است به Darsi معاون سرپرست پلیس به صورت مستقل تحقیق” Kaushal گفت.

رئیس جمهوری همچنین اعلام کرد خسارت 10 تومان لاخ به خانواده داغدیده از Kiran Kumar.

به گفته پلیس در جولای 18, Kiran Kumar همراه با دوست خود را براق ابراهيم دوچرخه سواری زمانی که آنها متوقف شده توسط پلیس در نزدیکی Kothapeta checkpost در چیرلا. “دو تن از آنان در مستی بیماری است. زمانی که پاسبان رامی ردی از آنها پرسیدم که چرا آنها با پوشیدن ماسک و رانندگی وسیله نقلیه در یک مست دولت آنها را برداشت استدلال و مورد ضرب و شتم پلیس” SP گفت.

این پاسبان هشدار داده چیرلا شهر-II sub-بازرس Vijay Kumar که با عجله وجود دارد و در زمان این دو را بازداشت. “در حالی که آنها در حال تغییر به ایستگاه پلیس در جیپ, Kiran پرید بیرون از وسیله نقلیه در حال حرکت در Narayana مدرسه راه افتاد در راه حفظ آسیب به سر” Kaushal گفت.

Kiran در ابتدا با عجله به بیمارستان دولتی در چیرلا اما بعد منتقل به یک بیمارستان خصوصی در گنٹور که در آن او گذشته خود را در سه شنبه شب.

SP پدرش گفت که آگاه از موقعیت واقعی ثبت یک شکایت در پلیس حاکی از این است که پسر او بود مورد ضرب و شتم وی توسط پلیس برای پوشیدن ماسک. “مقدماتی تحقیق نشان داد که Kiran مرده بود از صدمات سر او شروع به پریدن کرد از این حرکت جیپ پلیس. در عین حال ما دستور داده اند که برای یک تحقیق جامع” او گفت:.

Telugu Desam حزب دبیر کل نرا Lokesh متهم پلیس با ضرب و شتم Dalit جوانان Kiran برای پوشیدن یک ماسک که در نهایت منجر به مرگ او شد.

او به دنبال به دانستن اینکه آیا Dalits تا به حال هیچ حق زندگی در آندرا پرادش. وی یادآور شد مقامات که در East Godavari منطقه بیش از حد پلیس مورد ضرب و شتم بود و یک Dalit جوانان tonsured در ایستگاه پلیس محل را برای بازجویی مقامات و دولت در شایع شن و ماسه غیر قانونی قاچاق در این منطقه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>