دالایی لاما موجب اقتدار هند را تلاش برای متحد کردن سارک متحده در برابر Covid-19

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دالایی لاما روز دوشنبه به نام برای با استفاده از “علم و نبوغ انسان با عزم و شجاعت” برای پایان دادن به Covid-19 pandemic به عنوان او در زمان دولت هند در تلاش برای متحد کردن امنی ها و همکاری های منطقه ای (سارک) متحده برای غلبه بر بحران.

رهبر معنوی تبت شده است که بر اساس در هند از سال 1959 با صدور پیام ویژه ای در این بیماری همه گیر “در پاسخ به درخواست های مکرر بسیاری از مردم در سراسر جهان”.

“امروز ما در حال عبور از فوق العاده دشوار است با توجه به شیوع بیماری همه گیر کوروناویروس” او گفت:. “علاوه بر این مشکلات بیشتر در مقابله با بشریت مانند تغییر آب و هوا شدید.”

او افزود: “مهم نیست که چقدر دشوار است این وضعیت ممکن است, ما باید استخدام علم و نبوغ انسان با عزم و شجاعت برای غلبه بر مشکلاتی که در مقابله با ما است. در مواجهه با تهدیدات به سلامت و رفاه این طبیعی است که به احساس اضطراب و ترس است.”

وی با بیان خود را “تحسین و قدردانی به دولت ها در سراسر جهان از جمله دولت هند برای قدم هایی برای دیدار با این چالش ها”.

دالایی لاما 84 اشاره کرد هر کس در حال انجام بهترین خود را برای جلوگیری از گسترش Covid-19 و گفت: هند در تلاش برای ایجاد یک رویکرد هماهنگ در میان اعضای امنی برای کشورهای منطقه (سارک) را به عنوان “یک مدل برای برخورد با این بحران در آینده”.

او گفت: “من این را تحسین تلاش های هماهنگ از سازمان ملل برای محدود کردن تهدید. به طور خاص, من قدردانی ابتکار هند گرفته با دیگر کشورهای سارک به راه اندازی یک صندوق اضطراری و الکترونیکی پلت فرم برای تبادل اطلاعات و دانش و تخصص برای مقابله با گسترش Covid-19.”

دالایی لاما گفت: او در زمان “بزرگ آرامش در زیر توصیه عاقلانه به بررسی مشکلات قبل از تماس با ما: اگر چیزی وجود دارد که باید انجام شود—این کار را بدون نیاز به نگرانی در اگر هیچ چیز وجود دارد باید انجام شود هیچ گونه نگرانی در مورد آن بیشتر کمک خواهد کرد.”

او گفت: در پیام ویژه: “هند باستان سنت توصیف خلقت مطیع و نابودی جهان در طول زمان است. در میان علل چنین تخریب درگیری های مسلحانه و بیماری است که به نظر می رسد به توافق با آنچه ما امروز در حال تجربه. اما با وجود این چالش های زیادی مواجه هستیم, زندگی موجودات از جمله انسان نشان داده اند توانایی قابل توجهی برای زنده ماندن.”

در حالی که ابراز درک برای مستندات در سراسر جهان گفت: بسیاری از مردم مواجه شده “فوق العاده سختی به دلیل از دست دادن معیشت”.

“برای کسانی که با هیچ درآمد پایدار زندگی روزانه است مبارزه برای بقا است. من صادقانه به تمام درخواست تجدید نظر مربوط به انجام همه چیز ممکن است برای مراقبت از اعضای آسیب پذیر در جوامع ما,” او گفت:.

دالایی لاما نیز ارائه شده قدردانی ویژه به کارکنان پزشکی, پزشکان, پرستاران و دیگر پرسنل پشتیبانی “کار در خط مقدم برای صرفه جویی در زندگی شخصی در معرض خطر”. او افزود: “خدمات خود را در واقع محبت در عمل است.”

او به این نتیجه رسیدند پیام خود گفت: “با احساسات قلبی نگرانی برای برادران و خواهران در سراسر جهان که در حال عبور از این شرایط دشوار من دعا می کنم برای پایان دادن به این بیماری همه گیر به طوری که خود را صلح و شادی ممکن است به زودی ترمیم شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>