دالایی لاما است, خوش آمدید به تایوان می گوید وزارت امور خارجه

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

تایوان خواهد خوش آمدید بازدید تبعید رهبر معنوی تبت دالایی لاما خود را کرده است و وزارت خارجه افزود که هر گونه دعوت را به کار گرفته تحت عنوان “مقررات مربوط” اگر یک درخواست برای بازدید از دریافت گزارش رادیو آزاد آسیا و آمریکا-بودجه international broadcasting corporation.

دالایی لاما است “خوش آمدید به تایوان دوباره برای انتشار تعالیم بودایی,” وزارت امور خارجه سخنگوی جوآن Ou گفت:, و اضافه کرد که یک برنامه با دالایی لاما برای دیدار خواهد بود به کار گرفته شده “مطابق با اصل احترام متقابل و در یک زمان از راحتی برای هر دو طرف است.”

سفر به تایوان توسط دالایی لاما خواهد بود خود را برای اولین بار از سال 2009 و قطعا خشم پکن که ادعا می کند خود حاکم تایوان به عنوان یک تبادل نظر استان و توجه رهبر معنوی تبت به عنوان یک عفونت های جدایی طلب قصد تقسیم تبت از چین حکومت.

“به عنوان سناریوی سیاسی تغییرات ممکن است که من قادر خواهید بود برای دیدار شما در تایوان دوباره به زودی. بنابراین من امیدوارم” دالایی لاما گفت: در یک پیام ویدئویی ارسال شده به هواداران در تایوان به مناسبت تولد او در جولای 6 و ظاهرا اشاره به حرکت های اخیر این کشور را از رئیس جمهور Tsai و نشستند ون به بیشتر فاصله از چین است.

“هر آنچه که اتفاق می افتد, من با شما باقی می ماند در روح” دالایی لاما گفت.

سلام و آرزوهای خوب ریخت و در از سراسر جهان روز یکشنبه دالایی لاما 85 تولد با تبتیها در تبت هجوم چینی, ممنوعیت جشن های با نماز خواندن و ارسال تصاویر از احترام معنوی رهبر آنلاین.

سیاستمداران غربی و مقامات خارجی از جمله رئیس جمهور سابق آمریکا جورج بوش مجلس نانسی پلوسی, برندگان جایزه نوبل و سیاستمداران اروپایی در ضمن ارسال پیام های ویدئویی ابراز تحسین و پشتیبانی.

“اعتماد به نفس است که در آن شما در حال برگزار شد توسط مردم ایالات متحده یک تظاهرات عمیق و پایدار پیوستگی میان آمریکایی ها و تبتی” گفت: سفیر آمریکا در هند Kenneth ایان Juster در بیانیه ای در جشن های برگزار شده در دارامسالا و هند و تبت توسط دولت در تبعید مرکزی تبت دولت.

“من اعتقاد دارم که احساسات گرم بین آمریکایی ها و تبتی بهار در بخشی از این شناخت است که شما فقط و نجیب مبارزه–مبارزه برای امن را برای مردم خود همان بدیهی و unalienable حقوق زندگی, آزادی و تعقیب خوشبختی است که پدران بنیانگذار ما مندرج در اعلامیه استقلال” Juster گفت.

دالایی لاما از تبت گریخت و به تبعید در هند در میان یک شکست خورده 1959 تبت قیام ملی علیه حکومت چین که راهپیمایی به این که قبلا مستقل هیمالیا کشور در سال 1950. پس از آن او شده است زندگی در دارامسالا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>