توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: مارس 23 سال 2020 8:31:00 am

jammu and kashmir, caa protests, saudi prince, jeff bezos, china coronavirus, delhi elections, Indian Express Top news در صبح روز دوشنبه.

یک میلیارد به علاوه سرپا ایستادن کردن: 75 مناطق در 22 متحده در زیر قرار داده شده کامل مستند

در کشت از اقدامات فوق العاده برای جلوگیری از شیوع کروناویروس, مقامات اعلام کرد کامل مستند از 75 منطقه در 22 متحده و اتحادیه سرزمین و به حالت تعلیق در همه مسافر قطار بین دولت و اتوبوس و مترو خدمات در سراسر کشور تا 31 مارس است. دهلی نو, Jharkhand, Punjab و Nagaland اعلام کرد ایالت مستند معافیت تنها خدمات ضروری در حالی که مشابه محدودیت اعلام شد در تعدادی از مناطق در ایالت بیهار در Haryana, Uttar Pradesh, و, West Bengal.

شمال به جنوب و شرق به غرب: خالی

پاسخ قاطع سراسر کشور به نخست وزیر برای تماس Janata مقررات منع رفت و آمد. در ساعت 5 بعد از ظهر مردم همه جا تحسین کسانی که در خط مقدم مبارزه با کروناویروس تهدید. از موقعیتهای پر از تپه در چناب دره و Pir Panjal مناطق مجاور دره کشمیر به دشت کتهوا مرز پنجاب از آندرا پرادش و Telangana در جنوب به شمال مردم باقی مانده در داخل خانه.

یک دهلی نو-بر استاد تست مثبت می نویسد: از یک بخش بیمارستان

آن است که نه فقط کارکنان دلسوز اما هزاران نفر از متخصصان پزشکی, اطلاعات دانشمندان و تکنسین آزمایشگاه و مقامات مختلف هستند که در خط مقدم coronavirus جنگ. خصوصی شهروندان نیز نشان داده مدنی تفکر و روح. همه ما باید یاد بگیرند از نمونه های خود را. برای هر اعتقاد ما نگه دارید و یا عمل ما را اجازه دهید ما این سوال را بپرسید: اگر هر شهروند دیگر شد به فکر می کنم و یا مثل من ؟ سپس نتیجه خواهد بود به وضوح قابل مشاهده به ما و مفید ما را هدایت می نویسد: Ajit Mishra.

نظر: کنگره باید دست گرفتن لحظه ای — نه نقص به طرف دیگر.

کنگره است که در گذشته کشف صدای خود را. بسیاری از برجسته ترین روشنفکران در حال کاوش در فضای عمومی راه است که در آن می توان دوباره جوان شده. و به هیچ اقدام انضباطی است که نهاد در برابر آنها به نظر می رسد که تلاش های خود را هستند که به عنوان انتقاد سازنده. زمانی که فقط به عنوان ما شروع به دیدن شاخه های سبز از دموکراسی درون حزب نوظهور ما باید در حال اجرا به دور defecting تغییر طرف — و یا تصرف مناسبت به خودمان را شنیده به حزب و مردم می نویسد: مانی شانکار Aiyar

سرمقاله – پس از Janata حکومت نظامی

در روزهای آینده و هفته های مرکز و دولت را مجبور به پیدا کردن راه هایی برای کاهش مردم مشکلات اقتصادی در حالی که پرداختن به بهداشت عمومی ضرورت. موفقیت روز یکشنبه Janata حکومت نظامی نشان می دهد که مردم درک وخامت اوضاع. اما پاسخ خود را به ساعت مودی تماس بگیرید باید دیده می شود به عنوان تنها اولین گام در مبارزه با COVID-19.

توضیح داد: مرحله به مرحله در یک بیماری همه گیر

در طول چند هفته گذشته به این کشور شده است هراس احتمال این که این رمان coronavirus شیوع حرکت خواهد کرد به مرحله ای از جامعه انتقال است. آنچه که در جامعه و انتقال و چگونه یک بیماری همه گیر پیشرفت به این مرحله ؟ Abantika Ghosh توضیح می دهد

در داخل یک دهلی غربالگری آزمایشگاه: 100 آزمون در روز, 17 ساعت در کار بدون هم خانواده

در مرکز ملی کنترل بیماری ها در دهلی نو, نمونه coronavirus تست های جمع آوری شده در جعبه های کوچک در یک اتاق در طبقه پایین و انجام شده تا در بسیاری به آزمایشگاه که در آن ورود به شدت محدود است. “تا کنون حدود 2000 آزمون انجام شده است و طبیعی 9.30 صبح تا 7 بعد از ظهر روز کاری کشیده است گاهی اوقات از 7 صبح تا حتی 2 هستم برای تمام 50 کارکنان است. ما به طور منظم کار می کنند بیشتر در هپاتیت گرفته است چوکیی عقب, می گوید:” Dr Partha Rakshit.

اقدامات شامل coronavirus بیماری کمتر فضایی جنبش به ارمغان می آورد پایین سطح NOx

محققان در این سیستم از کیفیت هوا پیش بینی و تحقیقات (صفر) گفته اند شده است وجود دارد کاهش قابل توجهی در سطح اکسید نیتروژن (NOx) — محرک گاز که منتشر شده است در طول احتراق سوخت و در غلظت های بالا می تواند باعث التهاب در راه های هوایی است. با توجه به سفر گزارش از مارس 5, شده است وجود دارد کاهش در سطح NOx در پونا (45 درصد) بمبئی (45 درصد) و احمدآباد (50 درصد) این سال است.

Coronavirus: هیچ سیستم در محل برای دفع از استفاده از ماسک صورت

اگر چه سازمان بهداشت و درمان — از جمله اتحادیه بهداشت وزارت — توصیه سالم اعضای عموم مردم در برابر پوشیدن ماسک صورت تقریبا همه به نظر می رسد پوشیدن آنها. همچنین هیچ کس به نظر می رسد به دانستن چه باید بکنید با آنها را پس از آنها استفاده می شود. نیز وجود دارد هیچ ساز و کاری برای جمع آوری و دفع از ماسک های پزشکی و زباله های تولید شده توسط بیش از 2000 نفر افرادی که تحت عنوان ‘خانه-قرنطینه’ در سراسر منطقه برای داشتن یک سفر سابقه و یا نشان دادن COVID-19 علائم.

‘Zindagi راهی toh سلام بازی های المپیک khel payenge’: کشتی گیر Bajrang Punia می گوید بهتر است اگر توکیو بازی ها به تعویق افتاد

آس کشتی گیر Bajrang Punia به صبر طولانی برای یک شانس در المپیک مدال اما متوجه می شود که آن را زمان مناسب برای بازی. “راه رفتن چیزهایی در حال حاضر آن را بهتر خواهد بود اگر به بازی های المپیک هستند به تعویق افتاد. آن خواهد بود مفید نه تنها برای ما بلکه برای ورزشکاران از همه کشورها. این یک لحظه دشوار برای همه” Bajrang می گوید هند اکسپرس. “Zindagi راهی toh سلام بازی های المپیک khel payenge (ما قادر خواهد بود به رقابت در بازی های المپیک تنها اگر ما زنده بماند). اما اگر شما از دست دادن زندگی خود را پس از آن چه نقطه ای از بازی های المپیک ؟ ” او می افزاید.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de