طوفان Amphan حداقل 10-12 زندگی در بنگال سه در اوریسا مجموع آسیب…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

Supercyclone Amphan گرفته شده حداقل 10-12 زندگی در غرب بنگال و حداقل سه در Odisha آن را به عنوان wreaked ویران در مناطق شمالی و جنوبی 24 Parganas پس از خروش گذشته مناطق ساحلی از Odisha قبل از ریزش زمین بین Digha در غرب بنگال و بنگلادش Hatia سلیمان اواخر روز چهارشنبه بعد از ظهر. بی خانمان, درختان, ترافیک سیگنال و قطع برق شدند در پی آن است.

در حدود 2:30 بعد از ظهر روز چهارشنبه Cyclone Amphan محصل پايدار سرعت باد از 155-165 kmph فزاینده تا 185 kmph و تضعیف به 130 kmph هنگام آن رسیده West Bengal سرمایه کلکته ریشه کنی درختان و سیگنال های ترافیک و مسدود کردن راه های شریانی. برخی از بخش هایی از ساختمان های مخروبه در مجوف.

وزیر Mamata بانرجی گفت: این توفان کشته شده بود “حداقل 10-12 مردم” در دولت و باعث خسارت حداکثر در دو ولسوالی South 24 Parganas و, North 24 Parganas که “کاملا ویران کرد”.

“وجود دارد 5 لاخ افراد در امداد رسانی مراکز. مناطق کاملا قطع است و نمی توان رسید هنوز رتبهدهی نشده است. ما هیچ اطلاعاتی هنوز آن را حداقل 3-4 روز برای ارزیابی آسیب” بانرجی گفت.

جزئیات این گزارش تلفات در بنگال در حال انتظار.

بانرجی باقی خواهد ماند و در دولت دبیرخانه Nabanna که در آن او شده است اردو از روز شنبه برای نظارت بیشتر انجام عمليات امداد و سهام را از آسیب.

گزارش های اولیه از سواحل بنگال دریافت شده در چهارشنبه شب نشان داد که هزاران نفر از mudhouses سقوط در طوفان, در حالی که درختان و قطب الکتریکی بی خانمان شدند. سدهای بودند نقض کرده و آب شور بوده به روستاها در چند منطقه در Sundarbans.

در کشور همسایه Odisha را Bhadrak منطقه دو ماهه نوزاد کشته شد که دیوارهای آن خانه گلی فرو ریخت اوایل صبح امروز (یکشنبه) با توجه به شبانه باران در حالی که در Kendrapara منطقه یک زن که تا به حال رفته ماهیگیری صبح امروز غرق به مرگ است. مقامات گفت که یک تیم فرستاده شده بود به Bhadrak منطقه برای تعیین دقیق علت مرگ پس از یک کالبد شکافی.

یک زن از Bhogarai بلوک در بلسر منطقه پس از فوت قطب برق کاهش یافت و در او. این زن تا به حال پا خارج برای برخی از کار هنگامی که قطب خانمان و با توجه به این بادها.

در حالی که مقامات در Odisha حال تخلیه بیش از 1.5 لاخ مردم از ساحلی و مناطق مجاور به طوفان پناهگاه تا شنبه شب آنها می تواند روشن نیست که چرا خانواده مرحوم نوزاد را پشت سر گذاشته بود.

Amphan قوی ترین طوفان از سال 1999 supercyclone اول خمرهای شکل در امتداد Odisha ساحل با حداکثر سرعت باد از بین 100-120 kmph در پردیپ و Dhamra سواحل Bhadrak منطقه بود. در آن جا درختان و خم قطب الکتریکی در ساحلی Odisha مناطق Kendrapara, Jagatsinghpur, Bhadrak و بلسر. نزدیک به 34 لاخ مصرف کنندگان قدرت در دولت را تحت تاثیر قرار به عنوان 65 شماره 33 کیلوولت فیدر بودند تحت تاثیر این طوفان. اما ویژه امداد کمیسر Pradip ینا گفت که بیش از 90 درصد از دولت زیرساخت های مخابراتی نخواهد بود.

ینا گفت: پس از طوفان گذشت, دولت با کمک NDRF, ODRAF آتش خدمات و کارگران از Odisha جنگل Develoopment شرکت آغاز شده بود پاکسازی جاده ها در چهار منطقه.

اوایل روز شنبه, بندر شهر پردیپ مواجه Amphan خشم به عنوان یک باد نیروی باد از بیش از 100 kmph همراه با بیش از 200 میلی متر باران بی خانمان نمرات از درختان قطب الکتریکی منفجر دور آزبست و قلع سقف چند. در بندر بیش از 100 کامیون رانندگان در زمان پناهگاه در وسایل نقلیه خود را در انتظار طوفان به بیش از ضربه.

در یک روستا در Kendrapara منطقه 20 سال تحویل نوزاد خود را در یک آتش خدمات خودرو در حالی گرفته شده است به یک بیمارستان دولتی پس از یک آمبولانس قادر به رسیدن به آنها را با توجه به نامساعد آب و هوایی و جاده های مسدود شده توسط درختان افتاده است. خدمات آتش نشانی تیم های مورد استفاده درخت-ماشین آلات برش برای حذف موانع و حمل و نقل ، مادر و نوزاد در حال بستری در بیمارستان و گفته می شود در خارج از خطر است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>