طوفان Amphan: ویران بنگال منطقه در انتظار آسیب بیشتر

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

در Uchildaha روستا در امتداد رودخانه Vidyadhari حدود 500 نفر جمع شده بودند بعد از ظهر روز جمعه به تعمیر خاکریزی که شده بود را نقض کرده بودند. ایستاده در میان ویرانی تمام اطراف تنها با چند آجر ساخته شده است خانه ها هنوز ایستاده اما نه بدون خسارت این افراد به شدت در تلاش برای رفع این 40 فوت گسترده نقض.

“آن زمان از جزر و مد کم و ما هیچ وقت به هدر. اگر ما موفق به تعمیر و خاکریزی توسط 8pm بهار جزر و مد برنامه ریزی شده امشب را ترک خواهد کرد هیچ چیز در این روستا گفت: Manas Mahato, pradhan از Atpukur گرم panchayat در Minakhan مونتاژ حوزه در Basirhat زیر بخش از شمال با 24 Parganas منطقه. Uchildaha حدود 55 کیلومتر از کلکته.

در چهارشنبه Vidyadhari را در جریان آب به این روستا از طریق نقض و تخریب تمام شیلات حوضچه که در خدمت به عنوان منبع اصلی درآمد و مبتنی تمام خانه ها با گل-دیوار و یا کسانی که با سقف های ساخته شده از قلع کاشی و آزبست.

مورد Uchildaha بود نه یک حادثه. طوفان و چهار متر ارتفاع موج طوفان که آن را باعث چپ سوراخ خمیازه در سدهای در امتداد رودخانه. گزارش از نقض در سدهای آمد از بیش از 100 مکان در سراسر Basirhat زیربخش در شمال با 24 Parganas و زیر بخش Kakdwip و کنسرو در جنوب 24-Paraganas. با نقض سدهای جمعه شب بهار جزر و مد ممکن است موج دیگری از تخریب برای مردم ساکن در روستاهای دور افتاده در مناطق ساحلی و جزایر دور افتاده از Sunderban دلتا.

“پنج شنبه شب است که مهم ترین. آب خواهد شد و تورم بیشتر است. آن است که ماه جدید و بیشتر آب روان در. ما نمی دانیم که چه باید بکنید. ما باید برای رفتن به مدرسه ساختمان با فرزندان ما که در آن ما تا به حال پناه گرفته اند در طول طوفان” گفت: Shibayan Paloi ساکن Gobindorampur در Kakdwip جنوبی 24 Pargaans.

با ماه جدید برنامه ریزی شده در مارس 22, دانشمندان گفت که “بهار جزر و مد’ فاز – زمانی که متوسط جزر و محدوده بالاتر – در حال حاضر آغاز شده است. آن را ضربه اوج خود حدود 11 ساعت در روز پنج شنبه. اضافه کردن به این که روزانه به جزر و مد بالا.

“سدهای در امتداد رودخانه Ichhamoti, Bidyadhari داشا, Rayamangal و Bethni است نقض شده است در بسیاری از مناطق است. این panchayats در حال کار برای رفع نقض گوره و بیشتر مردم شده اند تخلیه در روز جمعه برای جلوگیری از ریزش بیشتر از زندگی بشر گفت:” Sukumar Mahato MLA استناد از Sandeshkhali.

حتی اگر چند از جزایر دور افتاده در Sunderbans و در دندهای بلوک هنوز هم باقی مانده است قطع شده و حتی در روز جمعه به مخابرات بود و در عین حال به ترمیم گزارش از عمده نقض در خاکریزی بر روی رودخانه Matla و Raymangal ریخت از مناطق مانند Patharpratima, Kultali و Gosaba بلوک در South 24 Parganas. در Minakhan, Bidyadhari را خاکریزی نقض در 11 مکان های از بین بردن صدها نفر از خانه های شیلات استخر و صدها هکتار از زمین های کشاورزی. در کشور همسایه Sandeshkhali, سدهای بودند نقض در 15 مکان.

به گفته یک مقام ارشد دولت افسر از شمال با 24 Parganas منطقه در ابتدا 350 تخلیه مردم نگهداری می شدند در امداد مراکز. “بعد ما ایجاد 100 بیشتر پناهگاه برای نجات مردم از سیل از طریق نقض گوره و چشم انداز بهار جزر و مد” افسر گفت.

جاده ها به Minakhan, Sandeshkali, Hingalganjm Kakdwip و Gosaba مناطق ایستاده بود شاهد بی سابقه ویرانی. چند گرم panchayat مناطق باقی مانده در خارج از مرزهای زیرا صدها نفر از درختان قطب الکتریکی و برج های تلفن همراه و برج گذاشته مبتنی مسدود کردن جاده های مهم.

تقریبا بدون گل در خانه و یا آجر-خانه های ساخته شده با قلع آزبست و یا کاشی های ساخته شده در پشت بام جان سالم به در طوفان و صدها نفر از درختان افتاده برقی قطب برج های تلفن همراه و برج سمت چپ بسیاری از مناطق خارج از محدوده تا جمعه شب. پل ها و پلچک ها آسیب دیده اند ،

Uchildaha مقیم حسن سردار گفت: “همه چیز را در ما ایجاد کرد از دست داده است. خانه محصولات در زمینه ماهی در برکه و هیچ اثری از تعداد زیادی از گاو. روستای شسته خواهد شد اگر ما موفق به تعمیر نقض خاکریزی قبل از بهار جزر و مد می رسد.”

همچنین بخوانید: West Bengal دچار ضرر و زیان تومان 1 لاخ کرور به علت طوفان Amphan می گوید سانتی متر Mamata بانرجی

در روستاهای Sarabaria, Muchikhola, Mallickbheri در Minakhan و Haroa arreas از شمال با 24 Parganas, بعضی از آنها دیده می شود تلاش برای تعمیر سدهای دیگران در تلاش بودند برای تعمیر خانه های خود را بیش از حد کمی از آن باقی مانده بودند. بسیاری تا به حال تحت پوشش باقی مانده ساختار با برزنت. وجود بحران آب آشامیدنی و مواد غذایی عرضه شده توسط مقامات محلی تنها چیزهایی که در دسترس برای خوردن.

“میگو خرچنگ و bektis از همه شیلات حوضچه شده اند شسته شده و به رودخانه است. Rs 100 کرور دست دادن برآورد شده است در بخش شیلات به تنهایی در Minakhan” گفت: Mrityunjay Mondal, Minakhan را Trinamool کنگره رهبر سابق MLA بود که نظارت بر کار امداد رسانی.

ساعت مودی اعلام کرد Rs 500 کرور روپیه کمک برای cyclone-آمار Odisha

بوی ماهی فاسد پر از هوا در Gobindarampur روستا در Kakdwip یک دندهای بلوک در South 24 Parganas – یکی از بدترین آمار مناطق در جنوب بنگال. ساکنان محلی گفت که آب شور بوده به روستا در چهارشنبه killng Rohu, Katla و Pangash ماهی در حوضچه شیلات و همچنین تحریک بحران آب.

“ما با استفاده از حوضچه آب به طبخ. گاو استفاده می شود به نوشیدن این آب است. در حال حاضر ما بستگی دارد تنها یکی از لوله های خوبی در کل ایجاد کرد” گفت: Hiren داس یک Gobindarampur ساکن ،

طوفان ادعا کرده است 86 زندگی در دولت ویران مناطق جنوبی با 24 Parganas و شمال با 24 Parganas و به شدت آسیب دیده Kolkata, Howrah, Hooghly, شرق, Midnapore و Midnapore, West منطقه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>