هند para-powerlifter چنانکه خاتون ساخته شده است که خودش یک نام خانگی در سال 2014 بازی های کشورهای مشترک المنافع در روز پنج شنبه یک قلبی به درخواست اتحادیه ورزشی وزارت به نگاه به بدبختی او و کمک به او یک شغل دولتی.

2014 بازی های کشورهای مشترک المنافع برنز مدال نشان داده است که وزارت ورزش هنوز به پاسخ به نامه های او به دنبال یک شغل دولتی.

“من نامه نوشته اند به سای مدیر کل بسیاری از بار. من را ملاقات کرده اید DG به عنوان به خوبی. وجود دارد هیچ امکانات برای من. من نه کار دولت. من موفق به کسب مدال در بازی های آسیایی اما من نمی گرفتن یک کار. آن است که بسیار دردناک در واقع” خاتون گفت.

“من بسیار انجام داده اند اما من آن را دریافت هر گونه کمک. من حتی دریافت یک پاسخ از مقامات. من با سای DG با توجه به درخواست من برای یک کار. من نه در صدر. من هم با ارسال یک پست در این زمینه, اما بیهوده,” او اضافه شده است.

30 ساله همچنین گفت که او نمی ویژگی در هدف قرار دادن بازی های المپیک تریبون طرح (تاپ) و اضافه کرد که او در حال ملاقات تمام هزینه ها به عنوان او خودش را آماده برای سال 2020 توکیو پارا المپیک.

“من باید به مدیریت همه چیز. من را ملاقات کرده اید اتحادیه وزیر ورزش Kiren Rijiju عنوان نشده است. من واجد شرایط برای بازی های المپیک هشت ماه به عقب. چگونه می تواند من را به یک مدال اگر من نه حمایت از دولت” خاتون گفت.

“من را دیده اند بسیاری از ورزشکاران که نمی های پس از مجروح شدن. من 30 در حال حاضر, اما من هیچ کار” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su