بازداشت نبرد: دیوان عالی کشور می گوید: کودک همیشه بازنده

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | دهلی نو | Published: February 19, 2020 3:23:21 am

 Supreme Court, Supreme Court on child custody case, child custody cases, custody battle cases, indian express روی نیمکت گفت: آن را به خوبی تاسیس شده در قانون است که در حالی که تصمیم گیری یک حضانت اختلاف “اولیه و پارامونت در نظر است که همیشه در رفاه کودک”.

دیوان عالی کشور روز سه شنبه به دنبال به یادآوری است که صرف نظر از این که کدام حزب برنده در نبرد حضانت “این کودک است که همیشه بازنده”.

شنیدن یک چنین توجه به جایی که پدر و مادر تا به حال شده است قادر به آمدن به شرایط بیش از حضانت دو فرزند خود یک نیمکت از قضات A M Khanwilkar و آجی Rastogi گفت: در چنین مواردی “آن است که کودکانی که با پرداخت سنگین ترین قیمت به عنوان آنها را درهم شکست زمانی که دادگاه آن روند قضایی به آنها می گوید برای رفتن با پدر و مادر او و یا او مناسب بداند”.

دادگاه گفت که “حقوق کودک نیاز به احترام را به عنوان او/او حق است عشق از هر دو پدر و مادر” و تاکید کرد که شکست از ازدواج “معنی پایان مسئولیت والدین”.

روی نیمکت گفت: آن را به خوبی تاسیس شده در قانون است که در حالی که تصمیم گیری یک حضانت اختلاف “اولیه و پارامونت در نظر است که همیشه در رفاه کودک”.

“اگر رفاه کودک را خواسته و سپس ویژگی های اعتراض نمی آمد در راه است. اما در حالی که تصمیم گیری رفاه کودک آن است که این دیدگاه از یک همسر به تنهایی که باید در نظر گرفته شود. دادگاه باید تصمیم بگیرد این موضوع از بازداشت در برترین نظر است که در بهترین منافع کودک قربانی است که در بازداشت نبرد” نیمکت حکومت.

در مورد دادگاه راس اشاره کرد که دادگاه عالی دهلی ساخته شده تلاش برای اثر حل و فصل.

قضاوت نیز اشاره کرد که دیوان عالی کشور هم تا به حال بارها و بارها تلاش “برای حل و فصل این اختلافات دوستانه نشسته در سراسر جدول اما متاسفانه نفس متخاصم پدر و مادر جلو آمده و رنج از کودکان در سایه”.

داوری با اشاره به گزارش یک روان درمانگر وظیفه توسط دادگاه عالی “برای تعیین پس زمینه حقایق مربوط به رابطه کودکان با پدر خود… و پدربزرگ و مادربزرگ پدری قبل از آنها پیوست و تنها حضانت از مادر خود” که تا به حال نسبت مرگ پدربزرگ و مادربزرگ به مبارزه بین زن و شوهر. “این مایه تاسف است توجه کنید که به دلیل تنگنا از زن و شوهر هر دو پدربزرگ و مادربزرگ پدری فوت در طول تعلیق از مجموعه مقالات” قضاوت گفت.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>