زمان Covid-19 گسترش تقلید همه گیر H1N1 سال 2009: دولت سند

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

فعلی توزیع جغرافیایی از بیماری کروناویروس (Covid-19) تا کاملا یک الگوی مشابه با آنفولانزای H1N1 در سال 2009 با توجه به مهار برنامه منتشر شده توسط دولت در روز شنبه برای جلوگیری از قیام از شیوع ویروسی در سراسر نقاط مهم در کشور است.

این طرح نشان می دهد که حتی اگر گسترش شیوع بیماری های ویروسی در میان جمعیت می تواند بالا آن را بعید است که آن را تحت تاثیر قرار تمام نقاط کشور در یک شیوه ای یکنواخت.

هند در حال تجربه یک مقیاس بزرگ شیوع است که “خواستار دیفرانسیل رویکرد به مناطق مختلف کشور در حالی که نصب یک قوی مهار تلاش در نقاط” گفت: در این سند منتشر شده توسط اتحادیه وزارت بهداشت و رفاه خانواده.

همچنین بخوانید: دولت قرار می دهد محدودیت در صادرات تشخیصی کیت با اثر فوری

“هدف از این طرح مهار برای جلوگیری از زنجیره انتقال و کاهش عوارض و مرگ و میر به علت Covid-19” آن گفت:.

دهلی نو, Karnataka, کرالا, Maharashtra, Rajasthan, Tamil Nadu, Telangana و اوتار پرادش در میان متحده گزارش شده است که تعداد زیادی از موارد به تاریخ.

خوشه ها و یا نقاط که نیاز به مهاجم مهار استراتژی مانند درب-به-درب غربالگری آزمایش تصادفی و کامل محدودیت حرکت در حال انجام در کشورهایی مانند کرالا, Maharashtra, Rajasthan, Uttar Pradesh, دهلی نو, پنجاب, Karnataka, Telangana و اتحادیه سرزمین لاداخ.

Covid-19 موارد مثبت گزارش شده از حداقل 211 مناطق در سراسر کشور و خطر گسترش بیشتر است و نه بالا هشدار داد سند است.

همچنین بخوانید: 800-plus خارجی جماعت کارگران در بر داشت پنهان در دهلی نو در مساجد باعث Covid-19 alarm

مشاهده شد در طول پاندمی آنفلوانزا H1N1 در سال 2009 است که شهرهای بزرگ با یک اساسی جمعیت جنبش گزارش تعداد زیادی از موارد اما مناطق روستایی و شهرهای کوچک با تراکم جمعیت پایین و نسبتا فقیر جاده ای ریلی و هوایی اتصال ضبط شده بسیار کمتر از موارد.

در مقیاس بزرگ اقدامات شامل Covid-19 بیش از مناطق بزرگ شده اند سعی در چین است. مدلسازی ریاضی مطالعات نشان داده اند که مهار ممکن است به خصوص زمانی که دیگر مداخلات بهداشت عمومی به همراه موثر اجتماعی فاصله استراتژی است.

“این شیوع بزرگ در هند است که هنوز هم متمایل به مهار. همه کشورها باید در محل قرار داده تهاجمی مهار اقدامات است. ما نمی رسید که مرحله ای که شیوع بیماری کنترل نشده است” گفت: ارشد وزارت بهداشت, رسمی, درخواست ناشناس ماندن.

کارشناسان فنی در برخورد با مهار اقدامات باید قاب پنج هدف خاص مانند مسافرت مربوط به موارد انتقال محلی زیادی شیوع متمایل به مهار گسترده جامعه انتقال و کشور تبدیل بومی Covid-19 و طرح به تمرکز بر روی آنها از هم اکنون در.

کشورهای در حال مدیریت خوشه با مخاطب گسترده برای ردیابی Covid-19 موارد مثبت در مهار منطقه تست همه متهمان و خود را در معرض خطر تماس جداسازی تمام مشکوک و تایید موارد ارائه مراقبت های پزشکی quarantining مخاطبین اجرای اجتماعی فاصله اقدامات و فشرده خطر در ارتباط است.

جغرافیایی قرنطینه استراتژی است که در حال اجرا با یک ممنوعیت کامل جنبش مردم و از نسبتا زیادی تعریف شده جغرافیایی منطقه که در آن یک خوشه یا چند خوشه گزارش شده است.

از جمله مهار اقدامات قرار داده شده است برای استفاده در دهلی Dilshad باغ و Nizamuddin مناطق Rajathan را بیلوارا آگرا بمبئی Dharavi های فقیرنشین و کرالا کسرگد و Pathanamthitta منطقه.

“این چیزی است که در حال انجام بر روی زمین از جایی که تعداد زیادی از Covid-19 موارد مثبت گزارش شده است. بسیاری از این می توان به بیمارانی که تا به حال یک سفر بین المللی تاریخ است. درصد که در آن مخاطبین نمی ترسیم شده و در عین حال به بیش از حد ناچیز به علت هر گونه وحشت” رسمی اضافه شده است.

تست معیارهای اما همان باقی می ماند.

تمام علامتی افرادی که باید انجام مسافرت های بین المللی در گذشته 14 روز تمام علامتی اطلاعات تماس آزمایشگاه تایید موارد علامت دار بهداشت و درمان کارگران و همه بستری بیماران مبتلا به عفونت های حاد تنفسی (ساری) و بدون علامت مستقیم و در معرض خطر تماس با یک مورد تایید شده باید آزمایش یک بار بین پنج روز و 14 از آینده در تماس با. تست ادامه خواهد داد تا برای 14 روز از تاریخ آخرین مورد تایید شده است اعلام کرد منفی توسط یک آزمایشگاه تست سند گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>