2G خدمات اینترنت تلفن همراه متوقف شد برای روز شنبه از سر گرفته شد در شب و بخشی از محدودیت های اعمال شده در بخش هایی از کشمیر به عنوان یک خاموش کردن تماس تحت تاثیر زندگی در 36 سالگرد مرگ جدایی جامو و کشمیر جبهه آزادی (JKLF) بنیانگذار محمد Maqbool Bhat, مقامات گفت.

به 2G خدمات اینترنت تلفن همراه و بازسازی شد در سراسر دره در ژانویه 25 حدود شش ماه پس از لغو جامو و کشمیر را وضعیت خاص است. این برای دومین بار در سه روز اخیر که اینترنت تلفن همراه به طور موقت به حالت تعلیق در کشمیر. پیشتر در روز یکشنبه اینترنت تلفن همراه به حالت تعلیق در آمد در سالگرد مرگ از سال 2001 به پارلمان حمله محکوم افضل گورو.

سرپرست ارشد پلیس سرینگر Haseeb مغول گفت که آنها تحمیل محدودیت های جزئی در مناطق آمدن زیر 12 ایستگاه های پلیس این شهرستان است. “بخشی از محدودیت در نیروی در پنج ایستگاه پلیس در شمال شهر سه نفر از Hazratbal دو از شرق و جنوب…ما شاهد هر گونه سنگ pelting یا خشونت…,” او گفت:.

بازارهای کسب و کار و مغازه ها اکثرا بسته و حمل و نقل عمومی بود و در خارج از جاده.

“تنها وسایل نقلیه خصوصی و خودرو بودند پیمودن گاه به گاه در حالی که کنار جاده فروشندگان نیز در جاده ها. با این حال بازارها و حمل و نقل بسته شد” گفت: Rukhsana اختر ساکن این شهر است.

جدایی طلب هایی مثل JKLF که ممنوع شد توسط مرکز در سال گذشته در ماه مارس و Hurriyat کنفرانس تا به حال نام برای اعتصاب در فوریه 9 و 11 به مناسبت سالگرد مرگ از افضل گورو و Bhat.

این اولین بار بود که هر سازمان جدایی طلب به نام برای اعتصاب از وضعیت ویژه ای از J&K لغو شد و منطقه را به دو بخش تقسیم سرزمین های اتحادیه در آگوست 5.پلیس ثبت شده یک مورد در برابر JKLF خود را “تلاش برای تحریک خشونت و برهم زدن وضعیت نظم و قانون”.

بنیانگذار JKLF, Maqbool Bhat به دار آویخته شد و به خاک سپرده شد داخل دهلی Tihar زندان در فوریه 11 در سال 1984 در یک پرونده قتل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im