محدودیت در طول مستند بازداشتند تا به 78,000 مرگ و میر: دولت

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

مستند 1 و 2 موفق به جلوگیری از بین 1.4 و 2.9 میلیون coronavirus بیماری (Covid-19) موارد و 54,000 مرگ و میر با توجه به دولت داده های منتشر شده توسط Niti Aayog عضو Vinod پل در روز جمعه.

پولس برجسته نتایج مختلف اپیدمی سازی, تمرینات انجام شده توسط کارشناسان برای اندازه گیری دستاوردهای مستند های اعمال شده در کشور شروع در مارس 25 و تمدید سه بار.

“این داده ها بر اساس تاثیر مستند و دیگر اقدامات انجام شده بین مستند 1 و 2. حتی اگر سازمان های مختلف را تجزیه و تحلیل انجام اما نتایج بیشتر یا کمتر هستند نشان دهنده این نتیجه همان است که مستند توانسته است به طور قابل توجهی کم کردن سرعت نرخ انتقال ویروس در کشور گفت:” پل.

“وضعیت را بسیار بدتر همانطور که داده ها نشان می دهد. ما در مورد سطح اطمينان 95 درصد در داده های تولید شده از این همه تجزیه و تحلیل است که به اندازه کافی اثبات می گویند که این کشور در مسیر صحیح است. پس گفت که این نوع از تجزیه و تحلیل است که همیشه در معرض ابتلا به بداهه بسته به نوع داده است که تغذیه می کند.”

حداقل پنج سازمان های مختلف درگیر در تجزیه و تحلیل داده ها با ارائه طیف وسیعی بین 1.4 و 2.9 میلیون نفر جلوگیری و از بین 37,000 و 78,000 مرگ و میر جلوگیری کرد.

این تحلیل همچنین نشان می دهد که خیلی از شیوع این است که محدود به یک منطقه محدود است. به عنوان از آوریل 21 حدود 80 درصد از Covid-19 موارد محدود به پنج کشور و 90 درصد از موارد تا حد زیادی گسترش در سراسر 10 متحده است. کشورهای در حال Maharashtra, Tamil Nadu, Gujarat, دهلی نو, Madhya Pradesh, Rajasthan, Uttar Pradesh, West Bengal, بیهار و کارناتاکا.

Hindustantimes

در شهرستانها در حدود 70% از موارد محدود به فقط 10 — بمبئی, دهلی نو, Chennai, احمدآباد, تانه پونا ایندور, کلکته, حیدرآباد, و, Aurangabad.

مرگ دنبال همان الگوی 95 درصد از Covid-19 مرگ و میر گزارش از 10 متحده و 70 درصد از 10 شهرستانها.

10 بدترین آسیب دیده متحده از نظر مرگ و میر, Maharashtra, Gujarat, Madhya Pradesh, West Bengal, دهلی نو, راجستان, Uttar Pradesh, Tamil Nadu, آندرا پرادش و کارناتاکا واقع شدهاست. و 10 از شهرستانها که در آن حداکثر مرگ و میر گزارش شده هستند بمبئی احمدآباد پونا دهلی نو کلکته Indore تانه جیپور چنای و سورات.

“آنچه که داده ها به ما می گوید در حال حاضر این است که آن شهری است بیماری که عمدتا شهرهای آسیب دیده اند و تا کنون و مداخلات ما باید بر این اساس برنامه ریزی شده در سطح شهرها و شهرداری ها و حتی در سطح بلوک. اما آن را آسان تر است برای جلوگیری از گسترش در روستاها به دلیل تراکم جمعیت کم ،

دولت همواره حفظ شده است که مستند بود به سرعت انتقال بيماري به طوری که آن را به اندازه کافی زمان برای ارتقاء سلامت زیرساخت در نظر بیمارستان تخت, تست ظرفیت و آموزش منابع انسانی, در میان چیزهای دیگر برای مدیریت بهتر شیوع.

حتی اگر هند است که به خوبی آماده شده برای رسیدگی به وضعیت پل می گوید: در حال حاضر زمان برای احتیاط اضافی.

“ما تحت مستند تا کنون, اما در حال حاضر که ما در حال بلند کردن آن را به تدریج وجود خواهد داشت چالش ها در محدود کردن انتقال و از آنجا که این ویروس در گردش خون و ما هیچ ایمنی در برابر آن است. همچنین, آن است که یک ماده از هفته ها یا ماه اما بسیار طولانی است بنابراین ما باید فوق العاده دقیق و به شدت به دنبال اقدامات پیشگیرانه مانند حفظ فاصله فیزیکی دنبال شیوه های بهداشت پوشیدن ماسک و غیره. ایده این است که آن را دشوار برای این ویروس به گسترش می گوید:” پل.

کارشناسان معتقدند که دستاوردهای ساخته شده اند و چه شکل شیوع طول می کشد در حال حاضر بستگی به رفتار بشر است.

“مدلسازی ریاضی است که معمولا یک راه از گفتن آنچه می تواند مورد بوده است اگر برخی از اقدامات صورت گرفته برای جلوگیری از بیماری از گسترش در شیوع. مستند یک اندازه گیری برای اطمینان از سلامت سیستم نبود بر دوش و آن را به هدف خود را. در حال حاضر تعهد نهفته در مردم برای تحکیم دستاوردهای ساخته شده گفت:” دکتر AC Dhariwal سابق مدیر مرکز ملی کنترل بیماری ها (NCDC).

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>