خانه / اخبار جهان / CSIR کارشناسان منجر تلاش برای اثبات منحصر به فرد جهش Sars-Cov-2

محققان از CSIR مرکز سلولی و مولکولی زیست شناسی (CCMB) و موسسه ژنومیک و یکپارچه زیست شناسی توالی مورد 64 ژنوم و نوع منحصر به فرد به نام کلاد من/A3i.

جهان به روز شده: ژوئیه 30 سال 2020 08:11 IST

Hospital-based clinical data is being used to determine the prevalence of Covid-19 infections due to the variant discovered, and to also establish whether the mutation found is functionally silent or has some virulence
بیمارستان های مبتنی بر داده های بالینی است که استفاده می شود به منظور تعيين شيوع Covid-19 عفونت با توجه به نوع کشف و همچنین ایجاد که آیا این جهش یافت که عملکرد خاموش و یا برخی از حدت(ایسنا)

محققان از شورای علمی و تحقیقات صنعتی (CSIR) در حال تلاش برای ایجاد شيوع منحصر به فرد جهش از SARS-CoV-2 ویروس است که باعث Covid-19 که کشف شد در نمونه ای از بیماران یک زن و شوهر از سال پیش.

محققان از CSIR مرکز سلولی و مولکولی زیست شناسی (CCMB) و موسسه ژنومیک و یکپارچه زیست شناسی توالی مورد 64 ژنوم و نوع منحصر به فرد به نام کلاد من/A3i. یک ویروس از نوع تعریف شده است به عنوان یک جدا (و یا مجموعه ای از ايزوله) که توالی ژنومی متفاوت است که از مرجع virus. این نیز نامیده می شوند به عنوان یک جهش ژنتیکی در اصل ویروس.

بیمارستان های مبتنی بر داده های بالینی است که استفاده می شود به منظور تعيين شيوع Covid-19 عفونت با توجه به نوع کشف و همچنین ایجاد که آیا این جهش یافت که عملکرد خاموش و یا برخی از حدت. در برخی موارد جهش های بیماری زا و ویروس باعث کاهش حدت اما این است که هنوز به تاسیس در مورد این جهش.

“تحقیقات بیشتری مورد نیاز است برای به دست آوردن یک شیوع این نوع خاص از میان موارد Covid-19 در هند و همچنین (برای پیدا کردن چگونه بدخیم گونه است. این اتفاق می تواند تنها از طریق تجزیه و تحلیل داده ها از بیمارستان ها. در ابتدا ما برداشت 30 نمونه های عجیب و غریب اما ما نیاز به حداقل پنج برابر بیشتر از نمونه” گفت: CCMB مدیر Dr Rakesh Mishra. این مجموعه از SARS-CoV-2 ژنوم سپرده در ابتکار جهانی در های تمام آنفلوانزا داده تا مارس 25 استفاده شد و برای تجزیه و تحلیل. “آنچه که ما را موفق به حس تا کنون است که این نوع خاص از مرگ و دیگر گونه های در حال آلوده کردن (مردم) بیشتر اما این نیاز به علمی تاسیس شده است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de