Crypto هک آخرین سابقه بالا-پروفایل توییتر نقض

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

برخی از بالاترین مشخصات حساب های توییتر از جمله رئیس جمهور سابق باراک اوباما و تسلا, Inc. مدیر ارشد اجرایی Elon Musk بودند موضوع را به یک نفس هک در روز چهارشنبه مربوط به بیت کوین مربوط به کلاهبرداری است. Twitter, Inc. به طور موقت مسدود شده و تمام حسابهای تأییدشده از ارسال و یا حتی تغییر کلمه عبور خود را در حالی که آن را بررسی و به دنبال حل و فصل موضوع.

مقیاس هک بی سابقه بود اما توییتر تا به حال قابل توجهی مشکلات امنیتی قبل از. در اینجا چند از برجسته ترین حملات اخیر.

ژانویه 2020: تیم NFL هک

در اوایل سال جاری بیش از یک دوجین حساب توییتر برای تیم در لیگ ملی فوتبال بودند ربوده فقط یک هفته قبل از سوپر باول. سبز خلیج هکرها حساب رسمی توئیتر خود نوشت: “ما در اینجا به مردم نشان می دهد که همه چیز hackable.” پست بعدها ادعا شده توسط گروه OurMine. توییتر گفت: حساب های هک از طریق یک شخص ثالث پلت فرم.

مرداد 2019: مدیر عامل می فرستد توهین آمیز توییتهایی

توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی حساب پس از بیش از 4 میلیون نفر از کار اخراج کردن کشت مبتذل و نژادپرستانه توییتهایی که گرفته شد پایین حدود 20 دقیقه بعد. علت با توجه به توییتر سخنگوی: “تلفن همراه با شماره حساب به خطر بیافتد با توجه به امنیت و نظارت توسط ارائه دهنده تلفن همراه.” یک گروه که خود را Chuckling تیم ملی در زمان مسئولیت.

نوامبر 2018: توییتر پشتیبانی از فرم های بهره برداری

توییتر گفت: آن را شناسایی و موضوع را با یکی از آن پشتیبانی اشکال است که می تواند در معرض کد کشور از یک کاربر را به همراه شماره تلفن. آن را دریافت تعداد زیادی از سوالات از طریق تحت تاثیر فرم از آدرس IP فردی در چین و عربستان سعودی گفت: آنها می توانستند روابط دولت-حمایت بازیگران.

جولای 2016: Dorsey hacked by OurMine

روشن بود که چیزی اشتباه بود زمانی که دورسی حساب توییتی: “تست امنیت خود را” یک هک که ظاهرا آمد از OurMine. در عرض یک دقیقه, توییتر, حذف توییت با توجه به گزارش ها در آن زمان است.

ژوئن 2016: 32 میلیون رمز عبور برای فروش

هکرها به نظر می رسد استفاده کرده اند نرم افزارهای مخرب به جمع آوری بیش از 32 میلیون توییتر رمز عبور قرار داده و آنها را برای فروش در وب سایت با توجه به TechCrunch. توییتر گفت که آن سیستم خود را به حال شده است را نقض کرده بودند.

2015 ژانویه: نظامی ایالات متحده حساب توییتهایی داعش پیام

ما نظامی را فرماندهی مرکزی توییتی از تهدید و پیام خود را تغییر هدر پیام شامل متن “من شما را دوست دارم”،” واشنگتن پست گفت که نظامی بود و درمان آن را به عنوان یک عمل “cybervandalism” و در پاسخ بلافاصله مصرف آن در حساب های رسانه های اجتماعی نیست.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>