بی رحمانه به ادامه بازداشت Mehbooba مفتی: عمر عبدالله

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس وب میز | منتشر شده در تاریخ: مارس 25 سال 2020 9:48:07 am

Omar Abdullah, Ghulam Nabi Azad, Mehbooba Mufti, Omar Abdullah released, indian express عمر عبدالله پس از آزادی از بازداشت در روز سه شنبه. (اکسپرس عکس: شعیب Masoodi)

یک روز پس از او از زندانسابق جامو و کشمیر وزیر Omar عبدالله در اعتراض به این مرکز به انتشار PDP رئیس Mehbooba مفتی که همچنان تحت بازداشت تا کنون از دولت ملغی ویژه وضعیت به سابق دولت و تحمیل مستند و محدودیت در ارتباطات در Vlaley.

در نظر گرفتن به, توییتر, کنفرانس ملی یمن گفت: “این سنگدلانه و بی رحمانه به ادامه بازداشت Mehbooba مفتی و دیگران در یک زمان مثل این.وجود دارد هرگز از حد توجیهی برای بازداشت هر کس در وهله اول و اصلا به نگه داشتن آنها را بازداشت و به کشور وارد می شود 3-هفته مستند.”

عبدالله برگزار شد و بیش از هفت ماه و روز سه شنبه منتشر شد از سرینگر تابعه زندان در Hari Niwas. عبدالله و مفتی بودند متهم تحت امنیت عمومی عمل در ماه فوریه است. بلافاصله پس از انتشار در پنج شنبه, عبدالله بود در اعتراض به این مرکز به محدودیت در ارتباطات و بازگرداندن 3G/4G خدمات در دره.

“دو چیز وجود دارد در نظر گرفته شود ، یکی از ما باید به مبارزه با کروناویروس. دوم همه ما افرادی که زندانی در زندان چه در داخل و یا خارج J&K. در این زمان دشوار است, این مرکز باید آنها را آزاد کند و آنها را به خانه آورد,” او گفت:.

او گفت که او خواهد شد بحث در مورد 370, 35A و UT وضعیت پس از coronavirus گسترش کنترل شده است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>