CRPF سپاهی 6 ساله کشته در Anantnag حمله

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

یک دختر شش ساله و پسر یک مرکزی ذخیره Police Force (CRPF) سپاهی کشته شدند در یک حمله تروریستی در جامو و کشمیر را Anantnag منطقه در روز جمعه خبر داد.

در یک عملیات جداگانه در جنوب کشمیر را پولوما نیروهای امنیتی به ضرب گلوله کشته و سه شبه نظامیان — که تصور می شود از Hizbul مجاهدین و بهبود سلاح و مهمات از برخورد سایت.

یک تروریست اخراج در CRPF گشت تیم در یک بزرگراه در جنوب کشمیر را Anantnag را Bijbehara منطقه حدود 12:15pm یک سخنگوی پلیس گفت:.

زاهد Daas تروریستی از جامو و کشمیر واحد دولت اسلامی درگیر شد در Bijbehara حمله کشمیر بازرس کل (IG) Vijay Kumar گفت: بعد از آن در روز. پلیس واصل اولین اطلاعات گزارش (شاه) در برابر Daas.

“… [حمله] ناشی از آسیب به یک CRPF سپاهی و جزئی ، هر دوی آنها منتقل شده به بیمارستان نزدیک جایی که آنها در برابر صدمات خود را” یک سخنگوی پلیس گفت:.

شش ساله که فوت کرد در این حادثه شناسایی شد و به عنوان Nehan Yawar پسر Mohd Yaseen Bhat یکی از همسایه Kulgam منطقه.

ارشد پلیس و افسران ارتش رسیده نقطه و راه اندازی یک عملیات در مناطق مجاور به بزرگراه.

“بی گناه شش سال است که آخرین قربانی خشونت در کشمیر…خداوند جنت او در قدرت در این زمان دشوار” سابق جامو و کشمیر وزیر Omar عبدالله توییتی.

در پولوما منطقه مرکزی نیروهای عملیات در شیشیوا Ullar پنجشنبه شب پس از دریافت اطلاعات ورودی مورد حضور تروریست ها در این منطقه است.

مقامات گفت: اولین تروریستی کشته شد در اوایل صبح روز جمعه و دو به ضرب گلوله کشته شدند که این عملیات پیشرفت. تروریست ها گفته می شود که مردم محلی پنهان شده بودند در یک خانه که آسیب دیده بود در تیراندازی.

IG کومار گفت: پس از عملیات موفقیت آمیز وجود نداشت و حضور Hizbul یک گروه محلی در بخش مرکزی منطقه است. “این اتفاق برای اولین بار از سال 1989” او گفت:.

پلیس گفت: تروریست ها فرصت داده شد به تسلیم. اما آنها از کار اخراج شدند یکسره در جستجو که انتقام تحریک تفنگ نبرد.

پلیس گفت: اسلحه و مهمات از جمله دو AK-47 تفنگ شش AK مجلات پنج AK دور یک تپانچه تپانچه مجله و چهار گلوله تپانچه بدست آمده از سایت.

اجساد سه شبه نظامیان فرستاده شد به Handwara برای انجام آخرین مراسم پس از medico-تشریفات قانونی از جمله مجموعه ای از DNA است.

نیروهای امنیتی را به شدت توهین آمیز در دره کشمیر و کشته شدن بیش از 100 تروریست ها از آغاز این سال است. چهل تروریست ها کشته شدند و در ماه ژوئن به تنهایی و بسیاری از آنها کشته شدند و در جنوب کشمیر در نظر گرفته است که این چشمه از ستیزه جویی در منطقه است.

در میان عمده موفقیت های نیروهای امنیتی در این سال بود قتل Riyaz Naikoo یک فرمانده Hizbul در یک عملیات در Beighpora ماه گذشته.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>