کرواسی 2018 WC مربی برای تماس های محلی بیشتر حضور در لیگ

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

زلاتکو Dalic که هدایت کرواسی به فینال جام جهانی 2018 در روز جمعه خواستار حضور بیشتر بازیکنان هندی در این کشور و لیگ فوتبال در هزینه های خارجی. مربیان فوتبال از سراسر کشور بود Dalic برای شرکت در یک جلسه آنلاین, سازمان های ورزشی اقتدار هند و هند فدراسیون فوتبال. 53 ساله که در ادامه به مربی تیم ملی, تیم خود را مربیگری تجربه نزدیک به نیم ساعت.

“من بیش از حد بسیاری از خارجی ها در لیگ های محلی وجود دارد باید کمتر از خارجی ها در لیگ های محلی به دلیل آن را مانع توسعه از بازیکنان محلی” Dalic گفت. “دشوار است برای ساخت یک پایه محکم از استعداد های محلی اگر بیش از حد بسیاری از خارجی ها بازی در لیگ.”

Dalic تاکید بر اهمیت چرا جامد مردمی مربیگری سیستم باید وجود داشته باشد برای بازیکنان به ظهور و گفت: یک سیستم مشابه در کرواسی موفق به پرتاب کردن استعداد با وجود آن که در یک کشور تنها چهار میلیون نفر است.

“ما خوب مربیان در فوتبال ما سیستم شده اند وجود دارد از پایه سطح. این چیزی است که فعال است بازیکنانی مثل مودریچ, Rakitic و ماریو آماده برای شکستن از طریق” او گفت:. کرواسی معروف نهایی رسیده از 2018 جام جهانی پس از ضرب و شتم تعدادی از تیم های خیالی مانند آرژانتین و انگلستان در راه است.

Dalic گفت که بزرگترین چالش هرگز استعداد و با کیفیت در اختیار او اما به جای گرفتن کرواسی به بازی به عنوان یک تیم در طول این رویداد. “هیچ کس قابل اعتماد تیم ما قبل از جام جهانی اما ما تا به حال انجام شده است و بیش از دهه گذشته است. هنگامی که شما در تیم ملی بازی شما نمی نیاز به انگیزه, بازی, برای کشور است انگیزه کافی,” او گفت:.

“امثال لوکا مودریچ و Ivan Rakitic, آنها فوق العاده هستند اما بازیکنان بزرگ من وظیفه بود به اطمینان حاصل شود که این گروه نمایشنامه مثل یک تیم است. “کلید موفقیت ما در جام جهانی بود که ما به عنوان یک تیم. در طول این جایزه توزیع مودریچ برنده توپ طلایی بود اما او بسیار غم انگیز است چرا که کشور نمی تواند برنده نهایی است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>