کریستیانو رونالدو را دچار سکته مغزی, یوونتوس, فوتبالیست به یک به روز رسانی

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

کریستیانو رونالدو با عجله به مادیرا به کنار زده مادر پس از او دچار سکته مغزی. 35 سال قلم آموزش خود را با باشگاه یوونتوس و پرواز به مادیرا با همسر و یکی از پسران خود را در روز سه شنبه. با توجه به Diario de Noticias da Madeira, رونالدو بود و انتظار می رود به ترک روز چهارشنبه در زمان دور دوم یوونتوس را در جام حذفی در مرحله نیمه نهایی با میلان.

پنج-زمان Ballon d’or برنده ستاره سابق منچستر یونایتد و رئال مادرید و کاپیتان پرتغال خواسته برای حفظ حریم خصوصی در این زمینه است. “با تشکر از شما برای تمام پیام های خود را در حمایت از مادر من. او در حال حاضر با ثبات و دوره نقاهت در بیمارستان” رونالدو گفت.

“من و خانواده من می خواهم برای تشکر از تیم پزشکی به دنبال پس از او و مهربانی است که همه ما با توجه به برخی از حریم خصوصی در این زمان است.”

رونالدو را دولورس آویرو دچار سکته مغزی اوایل روز سه شنبه. 65 سال است که در حال حاضر بنا به گزارش آگاهانه و در یک شرایط با ثبات در فونچال بیمارستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>