Cristiano Ronaldo penalty مجموعه یوونتوس برنده آسانسور فشار Sarri

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

کریستیانو رونالدو تبدیل نیمه اول پنالتی به عنوان رهبران یوونتوس از سر خود را در سری آ یک کمپین با یک پیروزی 2-0 در بولونیا در روز دوشنبه لغو برخی از فشار مربی Maurizio Sarri. پس از از دست رفته نقطه پنالتی در یک Coppa Italia دیدار مقابل آث میلان 10 روز پیش رونالدو هیچ اشتباه در دقیقه 23 و پائولو Dybala فر در درخشان دوم قبل از حاصل کار دو تیم به تورین طرف راحت برنده شوید.

یوونتوس با 66 امتیاز از 27 بازی و تعقیب نهمین بار متوالی عنوان سرب خود را به چهار امتیاز بیش از لاتزیو که در دیدار آتالانتا در روز چهارشنبه. بولونیا هستند 10.

یوونتوس را شکست به نمره در دو Coppa Italia بازی پس از پایان جدید کروناویروس توقف همراه با شکست در ضربات پنالتی برای ناپولی در روز چهارشنبه نهایی و سوالات مطرح شده بیش از Sarri که تلاش برای تحمیل سبک خود را از بازی در فصل اول خود را در باشگاه.

وجود دارد سوال در مورد یوونتوس دفاع این است که نگهداری یک چهارم مستقیم ورق تمیز در تمام مسابقات.

“من فکر می کنم وجود دارد بیش از حد صحبت کردن با ما به میدان تا و پاسخ با حقایق مثل امشب” گفت: مدافع Leonardo Bonucci.

“این طبیعی به بحث در مورد آنچه اتفاق افتاده است پس از شکست به خصوص در فینال. ما تا به حال یک بحث و ترسیم یک طرح است که امروز دیده می شود.”

پس از فیلدینگ رونالدو در یک ناآشنا مرکز به جلو نقش مقابل ناپولی Sarri بازگشت ستاره پرتغالی به موقعیت راحت تر گسترده ای از مرکز.

Juve کردم دستیابی به موفقیت زمانی که استفانو Denswil برداشت Matthijs د Ligt پیراهن در گوشه و رونالدو, حفر, صفحه اصلی خود را 22nd, لیگ هدف از این فصل از نقطه.

باهوش backheel توسط فدریکو Bernardeschi مجموعه دوم برای Dybala که فر غیر قابل توقف شات فراتر از دروازه بان Lukasz Skorupski.

Bernardeschi سقوط یک شات در برابر میره و رونالدو تا به حال یکی دیگر از هدف مجاز برای آفساید در نیمه دوم.

تنها ناامیدی برای یوونتوس بود و آسیب به مدافع Mattia De Sciglio و یک کارت قرمز برای او جایگزینی Danilo پس از او رزرو شده بود دو بار در جانشینی سریع در نزدیکی پایان.

“ما می دانستیم که Juve خواهد بود عصبانی گفت:” بولونیا مربی Sinisa Mihajlovic. “این تقریبا غیر ممکن است برای آنها را به لغزش تا سه بازی در یک ردیف است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>